Telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma

Elinizle müdahale etmenize gerek olmadan akıllı telefonunuzla uyumlu uygulamaları kullanabilirsiniz.
Telefonunuz Aracınıza bağlandığında, bu uyumlu uygulamalar  dokunmatik ekran üzerinde sürüşe uyumlu bir formatta görüntülenir.

Mirror Screen ile en beğendiğiniz uyumlu uygulamalar aracınızda gün boyu sizinle birlikte: tüm dünyadaki internet radyolarını, sesli kitapları dinleyin, GPS navigasyon sayesinde gideceğiniz yere daha çabuk ulaşın.

 

Mirror Screen sisteminin düzgün çalışması, akıllı telefon ve uygulamaların iyi uyumuna bağlıdır. Akıllı telefon veya kurulan yazılımların uyumu, çalışması veya güncellemesi ile ilgili çıkacak hiçbir sorun ile ilgili sorumlu tutulamaz.

 

Mobil cihazların uyumluluğu

Carplay Uyumlu Cihazlar:

iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus

Mirrorlink Uyumlu Cihazlar:

Samsung Galaxy: S4 Mini, S5, S6, S6 edge,S6 edge +, S7, S7 Edge, A3, A5, A7, A9, Note 4, Note 4 Edge

HTC One: M7, M8, M8 Eye, M9, Desire Eye, 816, 820, 820 mini, E9, A9, M9+

LG: G4

Sony: Z3, Z3 +, Z3 Compact, Z1, ZR, ZL, Z, Z1 Compact, Z2, Z5, Z5 Compact, Z5 Premium

 

Android™ sistemli akıllı telefonlar için MirrorLink™ teknolojisi ile Mirror Screen fonksiyonunun nasıl kullanılacağını keşfedin.

Motor çalışırken, akıllı telefonunuzu USB prizine takın.

Etiketler : Telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma, Android telefon uygulama ile RC arabaya bağlanmak,Telefonu Ekrana Yansıtma(Screen mirrorring),Akıllı telefonları araç içi HUD ekranı olarak kullanma,Telefonu Araba Ekranında Kullanmak,telefon görüntüsünü araca aktarma,navigasyon cama yansıtma,araç ekranına görüntü aktarma,telefondan araç ekranına görüntü aktarımı,

Bir yanıt yazın