Telefon Aynalama ( Mirror Link )

Elinizle müdahale etmenize gerek olmadan akıllı telefonunuzla uyumlu uygulamaları kullanabilirsiniz.
Telefonunuz Aracınıza bağlandığında, bu uyumlu uygulamalar  dokunmatik ekran üzerinde sürüşe uyumlu bir formatta görüntülenir.

Mirror Screen ( Mirror Link ) ile en beğendiğiniz uyumlu uygulamalar aracınızda gün boyu sizinle birlikte: tüm dünyadaki internet radyolarını, sesli kitapları dinleyin, GPS navigasyon sayesinde gideceğiniz yere daha çabuk ulaşın.

 

Mirror Screen ( Mirror Link ) sisteminin düzgün çalışması, akıllı telefon ve uygulamaların iyi uyumuna bağlıdır. Akıllı telefon veya kurulan yazılımların uyumu, çalışması veya güncellemesi ile ilgili çıkacak hiçbir sorun ile ilgili sorumlu tutulamaz.

 

Mobil cihazların uyumluluğu

Carplay Uyumlu Cihazlar:

iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus

Mirrorlink Uyumlu Cihazlar:

Samsung Galaxy: S4 Mini, S5, S6, S6 edge,S6 edge +, S7, S7 Edge, A3, A5, A7, A9, Note 4, Note 4 Edge

HTC One: M7, M8, M8 Eye, M9, Desire Eye, 816, 820, 820 mini, E9, A9, M9+

LG: G4

Sony: Z3, Z3 +, Z3 Compact, Z1, ZR, ZL, Z, Z1 Compact, Z2, Z5, Z5 Compact, Z5 Premium

 

Android™ sistemli akıllı telefonlar için MirrorLink™ teknolojisi ile Mirror Screen fonksiyonunun nasıl kullanılacağını keşfedin.

Motor çalışırken, akıllı telefonunuzu USB prizine takın.

 


Telefon Aynalama ( Mirror Link ) Öncelikli olarak Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi markalarının yanı sıra Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Subaru, Volvo ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

 


 

Bir yanıt yazın