SPOR YAY HAKKINDA

SPOR YAY HAKKINDA

üstün kalitenin hayat bulmus hali.
2000 yilindan günümüze spor süspansiyon alaninda Türkiye pazarina kattigimiz ürünlerin yasattigi tecrübeyi somutlastiriyoruz.

Yillardir distribütörlügünü üstlendigimiz bir çok markanin pazardaki olumlu ve olumsuz geri dönüslerini göz önüne alarak kusursuzu sunmak için ise koyulduk.

Hammaddeden üreticilere, üretim sürecinden son kullaniciya ürünün ulasma süresine kadar her noktasini özenle planlayarak projeye start verdik.

Kendimizden bu derece emin olma sebebimiz ise,

Türkiye’de satisa sunulan tüm spor süspansiyon markalarinin satisini 1. Elden yaparken, hangi araçta ne tarz problemler yasandigini, uyumsuzluklari, alçalma farkliliklarini birebir olarak kullanicidan dinleyerek araç bazli hazirlik yapmis olmamiz.

Müsterilerimizle bu denli dirsek temasinda olmamiz tabiî ki bizim için büyük avantaj sagladi.

Dünyaca ünlü markalarin dahi ürettigi spor yaylarin bir kaç araç grubunda müsterilerin isteklerini tam olarak karsilamadigina sahit olabiliyoruz. Fazla sert yada fazla esnek yaylar, araçlarin ön ve arkalarinda farkli alçalmalar vs.

Iste bu noktada sahip oldugumuz tecrübe ile 2700 civarinda araca avrupada birden çok süspansiyon deviyle anlasarak hangi araca hangi yay en iyi sekilde uyum sagliyorsa  Spor Yay markasi altinda üretimine basladik.

Orijinal yaylariniza göre daha uzun ömürlü olan  Spor Yay’lar ömür boyu garantimiz altindadir. Avrupa’da özel alasimli çelikten üretilen spor yaylarimiz Tüv onayli olup muayenelerimizde herhangi bir problem çikarmamaktadir.

Kaliteden asla ödün vermeyen profesyonel ekibimiz, yurtdisi merkezli çalismalariyla müsterilerimize en üst düzeyde memnuniyet sunmak için çalismaktadir.

Üretim destegi aldigimiz fabrikalarin arge merkezlerinde mühendisler tarafindan, piyasaya yeni çikan araçlara yay gelistirmek için sürekli çalismalar yapilmakta.

Bu çalismalar sonunda ortaya çikan yaylar kontrol asamasini astiktan sonra sizlerin hizmetine sunulmaktadir.

Ürünlerimiz sadece Türkiye pazarinda satilmamakta, merkezi Isviçre olan depomuzdan tüm Avrupa ülkelerine gönderim saglanmakta ve bayi agimizi her geçen gün büyütmekteyiz.

Pazarlama organizasyonunda aldigimiz lojistik destek ile sorunsuz ithalat ve ihracat gerçeklesmektedir.

Bu özenli çalisma sonucunda kullaniciya, kolay ulasilabilir fiyat teklifi sunabilmek en büyük sevinç kaynagimiz.

Müsterilerimiz bu fiyatlarla kaliteye daha kolay ulasabilecek, en iyiye en iyi fiyatla sahip olabilecekler.

Bir yanıt yazın