SATILIK OTO SES SİSTEMİ

SATILIK OTO SES SİSTEMİ
Eğer aracınızın ses sistemi size yetersiz geliyorsa, daha kaliteli bir şekilde müzik dinlemek istiyorsanız araç ses sisteminizi yenilemelisiniz. Bu sayede hem müzik kaliteniz artar hem de araç içerisinde daha keyifli vakit geçirirsiniz.

Ses sistemi satın alırken, sistem parçalarının birbiri ile uyumu, araç ile uyumu ve kalitesi oldukça önemlidir. Bu nedenle öncelikle aracınıza uyumlu parçaları tespit etmeniz gerekir. Amfi, hoparlör, işlemci, mit takımı ve subwoofer ses sisteminin ana parçalarıdır. Bu parçaların orijinallerini alabilmek için de Carvocal gibi güvenilir bir firma bulmanız gerekir.

Carvocal’da oto ses sistemi bölümünde; 17 cm woofer, 22cm woofer, 20 cm subwoofer, 25 cm subwoofer, 30 cm subwoofer, kabinli subwoofer, koltuk altı bass, 10 cm mid takımı, 17 cm mid takımı, 4 kanal amplifikatör,5 kanal amplifikatör, oval hoparlör, 10 cm hoparlör, 16 cm hoparlör gibi çok sayıda ürün çeşidi yer alır.

Bu ürünler araç türlerine, ses sisteminden duyulan beklentiye, ses kalitesine ve ihtiyaca göre çeşitlenir. Her ayrıntıyı düşünerek ihtiyacınız olan tüm oto ses sistemi araçlarını Carvocal’dan güvenle satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın