Porsche Multimedya Sistemleri

Porsche marka aracınız için birebir olarak üretilen multimedya cihazları.

Hayatın sizi sürüklediği her yerde

İnsanlar, mekanlar, manzaralar, sesler: seyahat etmek yepyeni tecrübeleri de beraberinde getiriyor. Bu tecrübeleri özel kılan sadece gördükleriniz ve yaptıklarınız değil. Beraberinizde götürdükleriniz de bir o kadar önem taşımakta. Porsche yaşadıklarınızı zenginleştirecek ürünlerle dolu. Kendine özgü tasarımı, özel seçilmiş materyalleri ve yüksek kalite ile hazırlanmış olan bu ürünler, “ayrıcalıklı” yaşam tarzlında tamamlayıcı unsurlardır.


Araç Multimedya Sistemleri, orijinal ekipman işinde kullanılmak üzer eğlence, navigasyon, telematik ve sürücü yardımı fonksiyonlarına yönelik akıllı entegrasyon çözümleri geliştirmektedir. Sürücünün nelere ihtiyaç duyduğu, her zaman için tüm araştırma geliştirme faaliyetlerinin odak noktasını oluşturmalıdır; emniyet ve sürüş keyfinin daha da arttığı, aynı zamanda enerji tüketiminin azaldığı teknolojiler geliştirmek ancak böyle mümkün olabilecektir.

Araç ortamındaki bilgi, iletişim ve eğlence unsurları, otomotivlerin geliştirilmesinde olmazsa olmaz bir rol oynamaktadır. Sürücünün ve aracın birbirleriyle etkileşimi ve bunu hangi araçlar vasıtasıyla gerçekleştirdikleri belirleyici faktörlerdir. Modern dünyanın mobilite ortamının gereksinimlerini karşılamak üzere hazırlanmış, optimum sürüş rahatlığı ve emniyeti sağlayan, birbirine ağlar üzerinden bağlı akıllı mimarilerle eğlence ve bilgiye erişimi de sunan en ileri teknoloji ürünü özellikleri geliştirmekteyiz. POWER GARAGE sunduğu çözümler, kullanıcı merkezli arabirim kavramlarının uygulanmasıyla özellikle sürücünün dikkatinin dağılmasını azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

Araç Multimedya Sistemleri’nin uzman olduğu alanlardan biri, binek arabalar, iki tekerlekli araçlar ve ticari araçlar için bağlanırlık kontrol birimleri (CCU) üretimidir. CCU birimleri, araçların Internet’e bağlanmasını sağlayarak, bir kaza durumunda eCall, bir arıza durumunda ise bCall gibi emniyet özelliklerini devreye sokarlar.

Yakın gelecekte, araçların cloud özelliğine bağlanması da mümkün olacaktır. Araç multimedya çözümü olan Connected Horizon, bağlantı kapsamındaki araçların tümünden gelen verileri bütünleştirerek gerçek zamanlı trafik özellikli geliştirilmiş navigasyon ve hava durumu bilgilerinin yanı sıra yakıt tüketimini azaltmaya yönelik öngörmeli güç aktarma mekanizması sunmaktadır.

Araç Multimedya uzmanlarının amaçları, mySPIN gibi çözümlerle araçlardaki akıllı telefon entegrasyonunu çok daha sade hale getirmektir. Bu teknoloji; kullanıcıların en sevdikleri uygulamaları, her zamanki komutları kullanarak ve sürüş emniyetinden ödün vermeden Apple veya Android tipi akıllı telefonlarında çalıştırmalarına olanak sağlayacaktır. Kullanıcılar, uygulamaları aracın gösterge panelinden kontrol edebilirler.

Ürün Çeşidi:


Sürücü bilgi sistemleri

  • Navigasyon
  • Bilgi ve Eğlence
  • Akıllı telefon entegrasyonu
  • Yazılım hizmetleri ve akıllı telefon uygulamaları
  • Eco-Logic Seyir

Gösterge paneli çözümleri

  • Gösterge tablosu bilgilerinin ön cama yansıması/ baş üzeri göstergesi
  • Serbestçe programlanabilir göstergeler bütünü
  • DualView ekranlar

Ticari araçlar için çözümler

  • Seyir keyfi
  • Kamyon keyfi

Bir yanıt yazın