OTO NAVİGASYON SİSTEMLERİ

OTO NAVİGASYON SİSTEMLERİ

Carvocal’ın internet sitesinde; Audi, Chrysler, Dodge, Honda, BMW, Citroen, Fiat, Hyundai, Kia, Nissan, Porsche, Skoda, Toyota, Chevrolet, Dacia, Ford, Jeep, Mercedes, Opel, Renault, Mitsubishi, Peugeout, Seat, Suzuki, Volkswagen gibi farklı araçlar için multimedya ve navigasyon sistemleri yer alır.

Her araç markasının uyum sağladığı oto navigasyon sistemleri farklılık gösterir, bu nedenle navigasyon sistemleri devamlı olarak yenilenir ve güncellenir. Carvocal’da satışa sunulan araç multimedya sistemlerinin hangi araç markasına ve hangi yıllarda üretilen araçlara uygun olduğu ayrıntılı bir şekilde açıklanır.

Oto navigasyon sistemleri; size gitmek istediğiniz adresi ekran kısmından görüntülü bir şekilde aktarırken aynı zamanda sesli olarak da tarif etmeye devam eder. Bu sayede hiç bilmediğiniz bir adrese bile kolay bir şekilde gitmenizi sağlar.

Navigasyon sistemleri hem zamandan hem de yakıttan tasarruf etmenizi sağlar. Gideceğiniz adrese en kestirme rotayı çıkarır ve sizi o rotadan ulaştırır. Bunun yanı sıra trafiğin yoğun olduğu noktaları da belirterek trafiğe girmemenizi sağlar. Yanlış bir yola girmeniz durumunda ise derhal yeni bir rota çıkararak sizi gideceğiniz noktaya yönlendirir.

Carvocal multimedya sistemleri hem orijinal hem parça eksiksiz hem de dilerseniz montaj dahil olarak satılır. Aynı zamanda garanti kapsamında yer alan Carvocal ürünleri oldukça uygun fiyatlıdır. Yılın belli zamanlarında indirime giren multimedya sistemler, navigasyon sistemleri, ses sistemleri ve araç aksesuar çeşitlerini kaçırmamak için Carvocal’ı takipte kalın.

İnternet sitesine girerek Carvocal çalışanları ile iletişime geçebilir, aklınızda yer alan tüm soruları sorabilir ve çok kısa işlemler ile aracınızı daha teknolojik ve daha konforlu hale getirebilirsiniz

Bir yanıt yazın