OTO MULTİMEDYA NAVİGASYON

OTO MULTİMEDYA NAVİGASYON
Günümüzde artık birçoğumuz multimedya sistemi kullanmaktadır. Multimedya sistemleri piyasadaki birçok marka ve model araçlara uyumlu olarak üretilmektedir. Bunun sebebi ise araçlardaki teyp bölmesinin boyut farklılıklarıdır.

Multimedya sistemlerinin birçok özellikleri mevcuttur özellikle GPS navigasyon sistemleri dir. Bu teknoloji harikası cihazın dokunmatik ekranı sayesinde yapmanız gereken sadece gideceğiniz adresi girmek. Bu sayede eskilerde olduğu gibi saatlerce adres aramanıza gerek kalmayacak. Böylelikle hem zamandan hemde yakıtta tasarruf sağlayabileceksiniz. Navigasyon sistemlerinde gözünüzü yoldan ayırmadan Türkçe sesli komut ile istediğiniz adrese kolaylıkla erişebileceksınız. Uzun yolculuklarda ihtiyaçlarınızı gidermek için belirli noktaları göstermektedir bunlar benzin istasyonları, bankalar, parklar gibi yerlerdir. Ayrıca uydudan aldığı saat bilgileri ile hava karardığında otomatik olarak gece moduna geçer böylece haritadaki renkler soft bir görünüme sahip olur. Geri görüş kamerası sayesinde görüntüyü ekranda görebilir ve kolaylıkla park edebilirsiniz.

Multimedya sistemlerinde daha birçok özellik vardır. Size aşağıda bunları kısaca özetleyelim.

Android işletim sistemine sahip olan bu harika cihaza WiFi üzerinden Android sistemine uyumlu uygulamaları indirebilir ve dosyalayabilirsiniz.

Bluetooth özelliği sayesinde doğrudan sesli olarak telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede trafikte güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

USB/ SD kart girişi ile SD kartınızı veya akıllı cihazlarını bağlayıp film izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz.

Radyo dinleme keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca haberleri sadece radyodan takip etmenize gerek yok, dilerseniz mini TV anteni bağlayıp Türkiye’de analog yayını yapan tüm kanalları izleyebilirsiniz.

Multimedya sistemlerini direksiyon kumandanızla eşleştirebilir ve bu şekilde cihazda bulunan uygulamaları yönetebilirsiniz.

Saat ve tarih bilgilerini doğrudan uydudan alıp otomatik olarak ayarlamaktadır.

Aracınızın marka ve modeline uyumlu olan multimedya sistemlerini sitemizde bulabilir, fiyatları görebilir ve daha yakından inceleyebilirsiniz. Uygun fiyata ve üstün kaliteli ulan multimedya sistemlerimizin siparişini verebilir ve en kısa sürede adresinize teslim edilir. Dilerseniz deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz multimedya sisteminizi aracınıza itinayla monte edebilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz, arkadaşlarımız size her konuda yardım etmek için hazırdır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın