NAVİGASYONLU TEYP

NAVİGASYONLU TEYP

Navigasyonlu teyp asıl adıyla multimedya sistemlerinde bir çok özellik mevcuttur. Bu özelliklerden öne çıkan elbette navigayon sistemidir.

Multimedya sistemi sayesinde ayriyeten bir navigasyon sistemi alıp aracınızın görüntüsünü bozmayacaksınız. Aracınızın donanımına multimedya sistemi sayesinde estetik katıp değerini arttıracaksınız.

GPS navigasyon sistemi sizi artık saatlerce adres aramaktan kurtarıyor, böylece hem zamandan hem bütçenizden tasarruf sağlayacaksınız. Dokunmatik ekran sayesinde sadece dilediğiniz adresi giriyorsunuz o sizi Türkçe sesli komutuyla en uygun yollardan yönlendirecektir. Eğer gideceğiniz güzergâhta trafik sıkışıksa sizi farklı yollardan gideceğiniz adrese yönlendirecektir böylece zamanında ulaşabileceksiniz.

Saat ve tarih bilgilerini uydudan aldığı için sizi uğraştırmayacak. Bu özellik sayesinde hava karardığında otomatik olarak gece moduna geçer ve haritaların renkleri daha soft bir görünüm elde eder. Haritalar ve binalar 3D görünümüne sahiptir ve bu sayede binaların yüksekliklerini daha net bir şekilde görebileceksiniz. Ayrıca yolda ihtiyaçlarınızı gidermek için size gerekli noktaları ( banka, benzin istasyonları, parklar, hastane, restoran, otel vs.) belirtmektedir.

Aracınızda geri görüş kamerası mevcut ise park esnasında görüntüyü ekranda görebilirsiniz ve kolaylıkla, güvenle park edebilirsiniz.

Bu anlattıklarımız sadece GPS navigasyon sisteminin özellikleri, multimedya sistemlerinin diğer özellikleri ise şöyle:

USB flash belleği, SD kart, CD, telefon, iPod gibi cihazları bağlayıp dilediğiniz müzikleri dinleyebilir ve dilediğiniz video klipleri veya filmleri izleyebilirsiniz.
Bluetooth özelliği sayesinde telefon görüşmelerinizi doğrudan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon rehberinizi ekranda görebilir ve dokunmatik ekranı sayesinde aramalarınızı yapabilirsiniz. Eğer direksiyonunuzda kumanda var ise bu işinizi daha da kolaylaştıracaktır.
Android sisteme sahip olan multimedya sistemlerine WiFi üzerinden uygulamalar indirebilirsiniz ve dosyalayıp yönetebilirsiniz.
Radio dinleme keyfini çıkarabileceksiniz.
Mini bir anten bağlayıp Türkiye’de analog yayını yapan tüm kanalları izlebileceksiniz.

Daha bir çok özellikleri olan multimedya sistemlerini sitemizi ziyaret edip marka ve modelinize uyumlu olanı daha yakından inceleyebilir ve siparişini verebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz uzman teknisyenlerimiz multimedya sisteminizi aracınıza itinayla monte edebilmektedirler. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın