NAVİGASYON VE MULTİMEDYA SİSTEMİ

NAVİGASYON VE MULTİMEDYA SİSTEMİ
Bir çok araç marka ve modellerine uyumlu olarak üretilen multimedya sistemleri artık neredeyse herkesin vazgeçilmezi olmuştur. Teknoloji harikası bu ürünün içinde yok yok adı üstünde multimedya yani hepsi bir arada. Her marka aracın farklı modelleri olduğu için her birinin teyp bölmesi farklı boyutlarda olmaktadır bu nedenle farklı üretilen multimedya sistemlerinin elbette özelliklerinde ufak tefek farklılık olabilmektedir.

En büyük ve en önemli özelliklerinden bir tanesi hiç şüphesiz GPS navigasyon sistemidir. Multimedya ve navigasyon sistemi bir arada olması bir çok araç sahibinin çok işine yaramıştır, çünkü ayriyeten bir navigasyon sistemi almaya gerek kalmayacak ve ön camdaki görüntü kirliliğine son verilmesi adeta bu cihazın bir çok artılarını beraberinde getirmektedir. Aracın donanımına estetik katmasıyla aracın değerinide arttırmaktadır. Bu sistem sayesinde artık zaman kaybı yaşamadan ve kilometrelerce yol kat etmeden bilmediğiniz bir adrese kolaylıkla en kısa sürede varacaksınız. Yapmanız gereken adresi girmek ve o sizi Türkçe sesli komutuyla gideceğiniz adrese yönlendirecektir. Bu sayede gözünüzü yoldan ayırmadan güvenle gideceğiniz adrese ulaşabilirsiniz.

Saat bilgilerini uydudan otomatik olarak almaktadır ve bu sayede hava karardığında otomatik olarak gece moduna geçmektedir. Gece modunda harita rengi, ışıklar ve binaların renkleri soft bir gürünüm elde edip daha güzel görünmektedir, dilerseniz de bunu kişiselleştirebilirsiniz.

Bir diğer özelliği ise TV izleyebilme imkânına sahipsiniz. Aracınıza mini TV anteni takarak Türkiye’de Analog yayını yapan bütün kanalları izleyebilirsiniz.

Uzun yolculuklarda can sıkıntınızı gidermek için USB girişi sayesinde telefon, SD kart, USB flash belleği, iPod bağlayarak geniş LCD ekranda dilediğiniz filmleri izleyebilirsiniz.

Bluetooth özelliği sayesinde telefon görüşmelerinizi sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz, ayrıca telefon rehberinizi ekranda görebilir ve dokunmatik ekranı sayesinde aramalarınızı sesli olarak yapabilirsiniz.

Radyo çekim kalitesi en üst düzeyde olup dilediğiniz radyo kanallarını sorunsuz dinleyebilirsiniz. Bu harika cihazın hafızasına 30 kanal kaydedebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret edip aracınızın marka ve modeline uyumlu olan multimedya cihazlarımızı daha yakından inceleyebilir ve daha fazla ve detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz uzman teknisyenlerimiz siparişini verdiğiniz ürünün montajını itinayla aracınıza yapmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın