NAVİGASYON MULTİMEDYA SİSTEMİ

NAVİGASYON MULTİMEDYA SİSTEMİ
Navigasyon Multimedya Sistemi

Araç içi teknoloji seviyesini arttıran, sürücülere ve yolculara eğlenceli bir yolculuk sağlayan multimedya sistemleri sık sık tercih edilir.

Multimedya Sistemi Özellikleri

Araç multimedya sistemleri araçların markasına göre farklılaşır.
Carvocal’da pek çok farklı araç için multimedya sistemi modeli yer alır. Bu modeller arasında BMW’den Ford’a, Mercedes’ten Peugeut markasına kadar multimedya sistem çeşitleri bulunur.
Araç markalarının da kendi içlerinde farklı modelleri yer alır. Bu modellerin uyumluluğu araç üretim yılına göre değişiklik gösterir.
Aynı zamanda modellerin üretim yılına göre özellikleri de farklılaşır. Daha sonra çıkan modellerin farklı teknolojik özellikleri de yer alır.
Multimedya sistemi özellikleri arasında navigasyon da yer alır. Navigasyon multimedya sistemi GPS ile konum bulmayı sağlar. Gidilecek konum girildikten sonra rota çizer ve bu rotayı tarif etmeye başlar.
Geniş ekran sayesinde pek çok görüntü oynatılabilir. Görüntüler internet sayesinde TV’den sağlanabilir.
Bunun yanı sıra USB ve SD kart ile kayıtlı görüntüler de izlenebilir. Film, dizi ve videolar böylelikle izlenebilir.
Araç arkası görüntü kamerası sayesinde park etmek daha kolay bir hale gelir. Aracın arkası ekranda görülerek direksiyon hakimiyeti sağlanır.
Multimedya sistemleri genellikle Android işletim sistemine sahiptir. Bu sayede pek çok uygulama indirilerek kullanılabilir.
Carvocal’dan navigasyon multimedya sistemi satın almak ve ayrıntılı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın