NAVİGASYON MULTİMEDYA

NAVİGASYON MULTİMEDYA
Multimedya sistemleri günümüzde artık hemen hemen herkesin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Multimedya sistemleri piyasadaki bir çok marka ve model araçlara uyumlu olarak üretilmektedir. Bu harika ötesi cihaz sadece tek başına bir müzik dinlemek için değil, içinde bir çok özellikleri bir arada taşımaktadır.

Bu özelliklerden bir tanesi ve en çok beğenileni hiç şüphesiz GPS navigasyon sistemidir. Bunun en büyük sebebi ise ayriyeten bir navigasyon sistemi almaya gerek duyulmaması ve böylece aracınızın ön camında çirkin bir görüntü olmayacak.

Navigasyon sisteminde dokunmatik ekran sayesinde sadece adresi girmeniz yeterli olacaktır, Türkçe sesli komutu ile o sizi adrese yönlendirecektir. Yolda ihtiyaç noktalarını (restoran, benzin istasyonları, parklar, hastaneler, eczaneler, oteller)ekranda göstermektedir. 3D görüntüsüyle binaların yükseklikleri haritada daha net bir görüntü elde etmektedir. Ayrıca bir çok multimedya sistemlerinde trafiğin yoğun olduğu güzergâhları tespit eder sizi daha farklı güzergâhlardan yönlendirir. Cihaz saat bilgilerini uydudan almaktadır. Bu özellik sayesinde hava karardığında otomatik olarak gece moduna geçer ve haritanın renkleri daha soft bir görünümüne bürünür.

Geri görüş kamerası sayesinde park esnasında görüntüyü ekranda görebilirsiniz ve böylece daha kolay bir şekilde park edebilirsiniz.

Multimedya sisteminin diğer özellikleri ise şöyle:

Android işletim sistemine sahiptir, WiFi üzerinden android sistemine bağlı uygulamaları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Mini TV anteni bağlayıp Türkiye’de Analog yayını yapan tüm kanalları izleyebilirsiniz.

Uzun yolculuklarda film izleyebilirsiniz. USB/ SD kart girişine SD kartınızı veya akıllı cihazlarınızı bağlayıp dilediğiniz müziği dinleyebilir ve filmleri izleyebilirsiniz, bu sayede can sıkıcı uzun yolculuklar daha eğlenceli bir hal alacaktır.

Bluetooth ile cihaza bağlanabilirsiniz ve bütün telefon aramalarınızı ve görüşmelerinizi doğrudan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca direksiyon kumandanız var ise aramalarınızı oradan da yönetebilirsiniz.

Bu teknoloji harikası cihazların özelliklerini birebir keşfetmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun ve kaliteli olan multimedya sistemlerimizi daha yakından inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz, ürününüz en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz, ekibimiz her konuda yardımcı olacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın