NAVİGASYON MULTİMEDYA CİHAZLARI

NAVİGASYON MULTİMEDYA CİHAZLARI
Araçların dışı kadar içinede önem verenler çok iyi bilir ki navigasyon multimedya sistemleri bir arabayı daha hoş göstermekte ve en uzun mesafeleri dahi eğlenceli kılabilmekte. Bu sistem navigasyon, internet bağlantısı, telefon görüşmesi, geri görüş kamerası olanağı gibi pek çok önemli özelliğe sahip. Bu sistemin aracınıza gelmesiyle birlikte iç mekânın havası tamamen değişmekte.

Pek çok kişinin düşüneceği gibi telefonlarda bulunan navigasyon varken buna ne gerek var sorusunun yanıtı ise küçük bir ekrandan yolu takip etmek, her an dikkat dağıtıcı unsurlar varken kaza yapma olasılığını artırır. Bu sebeple navigasyon multimedya sistemi büyük ekranda sesli yol tarifi sunar ve uydudan aldığı sinyallerle sizi en kısa sürede istediğiniz konuma ulaştırır. Diğer bir özelliği olan geri görüş kamerası hasar ve kazaları en aza indirgiyor. Artık pek çok araçta park sensörü bulunmasına rağmen sürücülerin geri manevralarda tamponu çarpma ve çizme oranları yüksek.

Navigasyon multimedya sistemiyle geri manevralarda arkada ne olduğunu rahatlıkla ekrandan görebilir ve park sensörünün göremediği küçük mantar ve çıkıntıların arabanıza zarar vermesinden kaçınabilirsiniz. Bu sistemle park etmek çok daha kolaylaşıcak.

Trafikte ciddi kazalara sebep olan telefon görüşmeleri artık bu sistem ile navigasyon multimedya ekranı üzerinden cevaplanabilecek ve hem telefon tutmaya çalışıp hem vites değiştirmekle oluşan dikkat dağınıklığından kurtulacak ve pek çok büyük kaza riskini yok etmiş olacaksınız. Ayrıca ekran üzerinden video, haber, radyo, film gibi hoş vakit geçirmenize olanak sağlayan bu sistemi sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın