MULTİMEDYA CİHAZ

MULTİMEDYA CİHAZ
Multimedya cihazları hayatları kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen teknolojik cihazlardan biri olup araç kullanıcıları tarafından sıkça tercih edilmektedir. pahalı araçlarda bulunan ileri teknolojiye sahip araç bilgisayarlarını kolay ve maliyetli bir yoldan araçlarına taktırmak isteyen teknoloji meraklılarına bir müjdemiz var. araç multimedya cihazları keseye uygun olduğu kadar çoklu program özelliği ve android olma özelliği sayesinde sizlerin ihtıyaçlarını karşılayacak seviyede bir cihazdır.
Araç multimedya sistemlerinde bulunan özellikleri genel olarak sizlere aktarmak istiyoruz. bu özellikler marka ve fiyatlara göre değişiklik göstermekte olup araçlara uygunluk açısından bu alanda uzman carvocal.com da bulabileceğiniz telefon numaramızdan yetkili bir kişi ile görüşerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
Genel olarak multimedya cihazlarında bulunan özelliklere birlikte bir göz atalım. Cep telefonu ile fotoğraflı, sesli, animasyonlu ve videolu mesajların yollanmasına olanak tanır. dahili GPS navigasyon, eller serbest modu ( telefon rehberi), USB ve SD fonksiyonları (modelden modele değişmekte 32 GB kadar destekli), park kamerası girişi, DVD/VCD/CD/DIVX uyumlu, AM/ FM radyo 30 kanal hafızası, RDS fonksiyonu, direksiyon kontrol öğrenme fonksiyonu, arka monitör video çıkışı, 7 renk led aydınlatma, subwoofer çıkışı, tekrar / program/ karışık fonksiyoları, resim: parlaklık/ kontrast/ keskinlik/ dolgunluk ayarlama, 4 kanal RCA preamp çıkışı, tam fonksiyon uzaktan kumanda ve yüksek çözünürlük gibi özellikler bulunmaktadır.
Sizlerde bütçenize uygun bir multimedya cihazına sahip olmak için hemen şimdi carvocal.comu ziyaret edebilir internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın