FORD FOCUS MULTİMEDYA NAVİGASYON

FORD FOCUS MULTİMEDYA NAVİGASYON
Carvocal’da Ford Focus ile uyumlu pek çok çeşitte multimedya sistemi yer alıyor. Siz de Ford Focus aracınız için herhangi bir navigasyon sistemi veya ses sistemi arıyorsanız Carvocal’da bulabilirsiniz.

Ford Focus Necvox INT-FC 2005 Android İnterface sistemi, Ford Focus 4 Convex CL-S08 Android 7 Nougat Multimedya sistemi, Ford Focus 3 Convex CL-S08 Android 7 Nougat Multimedya sistemi, Ford Convex CL-S08 Android 7 Nougat Multimedya sistemi, Ford Focus Android 7 Nougat Multimedya sistemi( 2005-2008, 2008-2011 modelleri ile uyumlu), Ford Focus Carvocal FF106-N Android Multimedya Navigasyon sistemi ve Andoid 6.0 ve 5.1 multimedya sistemleri Carvocal’da yer alıyor.

Tüm bu modeller arasından aracınızın yılına ve içeriğinde yer almasını istediğiniz özelliklere göre seçim yapabiliyorsunuz. Modellerin genel özellikleri arasında; oto teyp, navigasyon özelliği yer alıyor. Gelişmiş multimedya sistemlerinde ise araç arkası kamera özelliği veya TV izleme özelliği gibi ek özellikler bulunuyor. Bu özelliklerin hepsine bir arada sahip olabileceğiniz, son derece gelişmiş Ford Focus multimedya navigasyon sisteminin ayrıntılı özelliklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

2005 yılından günümüze kadar tüm Ford Focus modellerine uygun olabilecek multimedya navigasyon sistemi için tek yapmanız gereken www.carvocal.com adresine girerek beğendiğiniz modeli ve rengini seçmek. Satın alacağınız Ford Multimedya sistemi ile daha konforlu bir sürüş yapabilir, aracınızda eğlenceli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın