ELEKTRİKLİ BAGAJ SİSTEMLERİ

ELEKTRİKLİ BAGAJ SİSTEMLERİ
Elleriniz dolu marketten çıktınız ve aracınızın bagaj kapağını açamıyor musunuz ya da tam açık olan bagaj kapağını kapatmakta mı zorlanıyorsunuz?

Artık bu sorunlardan kurtuldunuz. Çünkü sizler için yaşamı kolaylaştıran elektrikli bagaj sistemleri var.

ELEKTRİKLİ BAGAJ SİSTEMLERİ ÖZELLİKLERİ

Elektrikli bagaj kapağınızı ister sürücü koltuğundan ister uzaktan kumandalı anahtarınız ile rahat bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.
Ya da bagaj üzerinde bulunan düğmeye basılması sonucu ile de açabilirsiniz.
Ayrıca bagajın içine yerleştirilen butona basarak da açma ve kapama işlemini gerçekleştirebilir dilediğiniz yerde durdurabilirsiniz.
Tavan yüksekliği düşük olan garajlar gibi yerlerde bagaj kapağının çarpmasını önlemek amacı ile maksimum açma yüksekliğini ayarlama olanağı bulunmaktadır. Bagaj kapağınızı kodlama ile dilediğiniz yükseklikte otomatik olarak durdurabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ BAGAJ KULLANIM ŞARTLARI

Aracı durdurun
Bagaj kapağının açılmasını engelleyebilecek her türlü buz veya kar, bagaj kapağını serbest bırakmak için kaldırılmalıdır.
Akü boşalmış ise veya değiştirdiyseniz, bagaj kapağı motorunu tekrar başlatmanız gerekir. Bunun için bagaj kapağının kapatılması (gerekirse elle) gerekir.
Bagaj kapağının açılması ve kapanması esnasında hareketli bölümlerin yakınında kimsenin bulunmamasına dikkat edilmelidir. Yoksa olası bir yaralanma tehlikesi oluşabilir.

Aracınız için özel olarak üretilmiş elektrikli bagaj sistemlerini Carvocal’de uygun fiyat ve kalite güvencesi ile bulabilir, ürün detayını inceledikten sonra aklınıza takılan her türlü soruyu canlı destek bölümüne yazarak destek

Bir yanıt yazın