BMW MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

BMW MULTİMEDYA SİSTEMLERİ
Multimedya sistemleri gelişen teknolojinin bir ürünü olan ve araç sürüş eylemini keyifli bir hale getirmeyi amaçlayan çok fonksiyonlu bir araç aksesuarıdır. multimedya sistemlerinden çok fonksiyonlu diye bahsedilmesinin nedeni android olan multimedya sistemlerinin aynı bir akıllı telefon gibi kullanılabilme özelliğinin olmasıdır. navigasyon cihazı olarak kullanılabildiği gibi araç içinde klipli şarkı dinlemeyi, yüklenen dosyaları görüntülemeyi, film seyretmeyi ve araç park özelliği sayesinde kolay park edebilmeyi sağlamaktadır.bu özelliklerini biraz daha açarak açıklamak istiyoruz.
Araç içi navigasyon cihazı olarak kullanılabilme özelliği sayesinde bilinmeyen bir adrese kaybolmadan ya da yol sorup boşa sokaklar arasında gezinmeyi tamamen ortadan kaldırıyoruz. hd ekran üzerinde hem görüntü hem de sesli bir şekilde yol alacaksınız ve uydudan aldığı güncel bilgiler sayesinde en kısa rotayı oluşturarak varılmak istenen hedefe ulaştıracaktır.
Kolay park etme özelliği sayesinde geri manevralarda hem sinyal sesiyle uyarılacak hem de görüntülü bir şekilde geri manevra sağlanacaktır. görüntülü olmasının büyük bir avantajı vardır ne diye soracak olursanız araç aynalarından yol kenarındaki mantar ya da yanlış konumlandırılmış kaldırım taşları ne yazık ki gözükmemektedir ve çoğu araç sahibi buraları çarpmaktan kaçamıyor. görüntülü bir şekilde araç arkasını bize sunan multimedya cihazları sayesinde bu gibi engelleri kolayca fark edebilecek olup araç arkasına aniden geçen çocuklar ve ya hayvanları fark ederek zarar vermekten kaçınmış oluyoruz.
BMW multimedya sistemleri sayesinde araç içinde telefonla konuşma zorluğu ortadan kalkıyor. evet yanlış duymadınız. elinizi direksiyondan çekmeden araç içinde telefonunuzla konuşabileceksiniz. dikkat dağınıklığını en aza indiren multimedya cihazları sayesinde aracınıza multimedya cihazını ilk monte ettirdiğiniz gün telefonunuzla eşleştirdiğinizde araca bir daha ki her binişiniz de otomatik olarak eşleşecek olup direksiyon kenarına monte edilecek olan cevaplama tuşundan gelen aramalara cevap verebileceksiniz. multimedya cihazının üzerinde arama gelen kişinin adı yazacak olup araç içi hoparlör setinizden gelen karşı tarafın sesini duyacak ve araç içi mikrofondan kendi sesinizi karşıya iletebileceksiniz.
Sizlerde bu gibi birçok fonksiyonu içinde barındıran bir teknoloji hediyesi olan multimedya cihazlarını araçlarınıza monte ettirmek ve sürüşlerinizi keyifli hale getirmek için hemen bizleri arayın ya da internet sitemizi ziyaret ederek online alışverişin keyfini çıkarın. sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Bir yanıt yazın