ARAÇ NAVİGASYON SİSTEMLERİ

ARAÇ NAVİGASYON SİSTEMLERİ

Carvocal Multimedya Navigasyon hemen almak için sebepler

1) Güvenlik

Hepimizin bildiği gibi cep telefonumuz çaldığında cevaplama sürecine kadar geçen zamanda dikkat eksiliği olduğu için trafik kazaları meydana gelmektedir.

Carvocal multimedya cihazınızı telefonla entegre ettiğinizde araca her binmenizde telefonunuz cihazla bağlantı kurar. Gelen tüm aramalar cihaz ekranında görünür, çağrı geldiğinde direksiyondaki cevap tuşuna basmanız yeterlidir.

Araç içinde sesleri kapatmanıza da gerek kalmaz. Otomatik olarak devreden çıkar. Orijinal araç direksiyon kumandasına uyumludur. Apple CarPlay, Android Auto, AppRadio Modu ve farklı uygulamaların özelliklerinin keyfini çıkarmak için telefonunuzu USB veya Bluetooth üzerinden bağlayın. Sesli komutlarını kullanın veya en sevdiğiniz uygulamalarını kontrol edebilmek için her şey parmaklarınızın ucunda olacaktır.

2) Rahatlık

Hayatınızı kolaylaştıran sesli uyarı sistemi ile geri park ederken veya giderken çok rahat edeceksiniz. Akıllı multimedya sistemlerinin seçiminde gözünün kapalı tercih yapabileceğiniz Carvocal cihazları ile aracın arkasında bulunan çocukları, alçak mantarları, tüm cisimleri cihaz ekranından görebilirsiniz. Geri vitese taktığınızda aracın arkasını geniş bir görüntü ile görmenizi ve mesafe takip çizgileri ile cisimlerin uzaklıklarını fark etmenizi sağlar.

3) Pratiklik

Cihazın navigasyon yazılımı sayesinde bilmediğiniz bir adresin bilgilerini girin, sesli yönlendirme ile kolayca istediğiniz adrese ulaşın. 22 farklı otomobil markasının multimedya sistemi mevcuttur.

Ara sokaklarda kaybolmadan doğrudan gitmek istediğiniz yerde olabilirsiniz. Teknolojinin gelişmiş özelliklerini aracınızda görmek sizi de mutlu edecek.

4) Prestij

Carvocal multimedya sistemleri ile otomobilinizin iç mekan donanımı modern bir görüntüye kavuşacak ve full paket kategorisinde değerlendirilmesi için göze çarpan önemli bir özelliğe sahip olacaktır.

Teknolojik ürün gelişmelerinin yakın takipçilerinin gönül rahatlığıyla tavsiye ettiği carvocal ürünleri aradığınız tüm özellikleri bir arada bulunduruyor. Akıllı telefonunuzun en iyi dostu olmaya geliyor.

5) Konfor

Carvocal multimedya sistemleri video desteği ile trafikte geçirilen uzun zamanları eğlenceli hale dönüştürebilir, birkaç komedi filmi ile siz ve sevdikleriniz hoş vakit geçirebilirsiniz.

Ayrıca harici ekran bağlayarak eksiksiz bir arka koltuk deneyimi herkesin hoşuna gidecektir. Konun uzmanlarının ilk olarak aradığı özellik işlemci hızıdır.

Carvocal ürünlerinin 1.6 Ghz işlemcisi 1024 * 600 px çözünürlüğü ile donma gibi problemler yaşamazsınız.

Bir yanıt yazın