ARAÇ NAVİGASYON FİYATLARI

ARAÇ NAVİGASYON FİYATLARI

İşi geriye gün boyunca bir çok adrese gitmek zorunda kalanlar için en harika buluşlardan bir tanesidir navigasyon sistemleri. Piyasada karşınıza bir çok marka navigasyon sistemi çıkmaktadır. Hangisi daha iyi diye sorarsanız bunu söylememiz mümkün değil çünkü her birinin özellikleri kendine has ve herkesin kendine göre bütçesi vardır. Bilindiği üzere büyük markaların elbette fiyatları daha yüksektir.

İş konsantreli biriyseniz size en ideali aracınızın ön camına vantuz yardımıyla yapıştıracağınız tek başına bir navigasyon sistemidir.

Eğer eğlenmeyi ve müzik dinlemeyi çok seviyorsanız size tavsiyemiz navigasyon özelliği bulunan bir multimedya sistemini tercih etmeniz. Multimedya sistemleri aracınızın teyp bölmesine monte edilmektedir.

Multimedya sistemindeki GPS navigasyon sisteminin bir çok özelliği bulunmaktadır. Öncelikle 3D boyutuna sahiptir. Dokunmatik erken sayesinde yapmanız gereken tek şey gideceğiniz adresi girmek ve o sizi Türkçe sesli komutuyla yönlendirecektir. Navigasyon sistemi saat bilgilerini uydudan aldığı için hava kararınca otomatik olarak gece moduna geçmektedir ve haritanın renkleri daha soft bir görünüm elde etmektedir eğer dilerseniz bu özelliği kişiselleştirebilirsiniz.

Uzun yolculuklarda size ihtiyacınız olan noktaları ( otel, restoran, benzin istasyonları gibi) belirtmektedir. Bazı multimedya sistemlerinde yoğun trafik olan bölgeleri tespit eder ve sizi farklı güzergâhlardan yönlendirmektedir.

Multimedya sistemlerinin diğer özelliklerini de keşfetmenizi tavsiye ederiz. USB/ SD kart çıkışları sayesinde telefon, iPod, USB flash bellek gibi cihazlarınızı bağlayabilirsiniz, dilediğiniz müzikleri dinleyebilir ve filmleri izleyebilirsiniz. Android sisteme sahip olan bu multimedya sistemlerine WiFi üzerinden bir çok uygulamaları indirebilirsiniz. Bluetooth ile cihaza bağlanabilir ve telefon görüşmelerinizi doğrudan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Telefon trafiği çok olanlar güvenlikleri için bu özellik çok önemlidir. TV izleme özelliği de mevcuttur, sadece mini bir anten bağlamanız yeterlidir. Türkiye’de analog yayını yapan tüm kanalları izleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde uzun yolculuklarda yurdumuzdaki gelişmeleri takip edebileceksiniz.

Almak istediğiniz multimedya sistemlerinin aracanızın marka ve modeline uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Her araca farklı boyutlarda multimedya sistemleri üretilmektedir, bunun nedeni ise daha öncede belirttiğimiz gibi teyp bölmeleri farklı olmasıdır.

Sitemizi ziyaret edip navigasyon sistemlerini ve multimedya sistemlerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın