ARAÇ MULTİMEDYA

ARAÇ MULTİMEDYA

Araçlarda kullanılan multimedya sistemleri; aracın teknolojisine ve konforuna pek çok katkı sağlar. Araç multimedya sistemleri ile aracınızda daha keyifli vakit geçirebilir ve daha kaliteli yolculuk yapabilirsiniz.

Araç Multimedya Özellikleri

Multimedya sistemlerinin hemen hemen hepsinde araç navigasyon özelliği de yer alır. Sistemin ekranı ile GPS özellikleri birlikte kullanılarak yol tarifi ekrana yansıtılır. Tek yapmanız gereken gideceğiniz adresi girmek olur. Ayrıca navigasyon sistemleri sesli yönlendirme ile sürücü konsantresini bozmadan yolu tarif edebilir.

Multimedya sistemlerinin sahip olduğu yüksek çözünürlüklü ekranlar ve bağlantı yöntemleri sayesinde ekrana dair pek çok özellik kullanılabilir. Wi-Fi ile internete bağlanılarak; internet üzerinden video, dizi gibi görüntüler izlenebilir. Bunun yanı sıra USB ve SD kart bağlantısı ile kaydedilen görüntüler de izlenebilir.

Bluetooth ve akıllı bağlantı sistemleri sayesinde ise akıllı telefonlar ve multimedya sistemler arasında bağlantı oluşturulabilir. Böylece telefonda yer alan müzikler multimedya sistemine aktarılarak dinlenebilir. Bluetooth bağlantısı ile telefon görüşmeleri de multimedya sisteminin ekranı ve hoparlörü ile yapılabilir.

Ayrıca multimedya sistemlerinin müzik dinleme kalitesi ve Fm kalitesi de daha yüksektir. Hem radyo hem de kayıtlı müzikler daha yüksek kalitede dinlenebilir.

Android sisteme sahip olan araç multimedya sistemlerine farklı uygulamalar indirilerek, araç içerisinde kullanılabilir. Yani bu sistemler sizin hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar.

Carvocal’da araç markasına ve yılına göre çeşitlenen pek çok sayıda multimedya sistemi bulunur. Sitemlerin özellikleri farklılık gösterebilir, incelemek ve bilgi almak için Carvocal’ı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın