YENİ OPEL INSİGNİA SPORTS TOURER 2017 İNCELEMESİ

YENİ OPEL INSİGNİA SPORTS TOURER 2017 İNCELEMESİ
Gözünüze çarpan ilk şey, yeni modelin ne kadar büyük göründüğü.Yaklaşık 5 metre uzunluğundaki İnsignia Sports Tourer, Skoda Superb Wagon’ dan 125 mm daha uzun . Insignia özellikle dar yerlerde ve park ederken şehir içinde oldukça hantal kalıyor.

Ancak eklenen uzunluğun yararı iç mekanda farkediliyor. Tasarımcılar, eski aracın başarısızlıklarını öncelikle ferahlık üzerine yoğunlaştırarak düzeltmişlerdir, bu şimdiye kadarki en büyük Insignia

Sports Tourer, dinamik bir profile sahip olmasına rağmen, yeni model 1.657 litre bagaj hacmine sahiptir. Bagaj hacmi bir önceki Sports Tourer’ a göre 135 lt daha büyümüş.

Superb’de bagaj hacmi 1950 lt iken, Ford Mondeo’ da 1605 lt. Vauxhall’ın arka koltuklarında ki düğme yoluyla elektrikle katlanıyor, bu da çok geniş bir yükleme alanı sunuyor.

Arka koltuklarda ki diz mesafesi de oldukça etkileyici. Tüm ihtiyaca yönelik küçük gözlerde yeterli. Malzeme kalitesi üst düzeyde tutulmuş. Dokunmatşk ekranı ve iklim kontrollerini kullanmak son derece başarılı.

Motor serisi, iki adet 1.5 litrelik turbo benzinli, 1.6 ve 2.0 litrelik dizel ve 257 bg’ye sahip amiral gemisi 2.0 litrelik benzinli 4×4 versiyonu. Uzun geçişli, altı ileri manuel şanzıman standarttır, bazı versiyonlarda sekiz ileri otomatik şanzıman mevcut.

Bir yanıt yazın