Piyasaya sürülen araçlar günümüzde artık hat safhada, hal böyleyken insanlar artık takip edememekte. Eski model araç sahipleri araçlarını değiştiremedikleri için (maddi açıdan) araçlarının teyp yerine ses ve görüntü sistemi bir arada olan multimedya sistemleri ile değiştirmektedirler. Bu değişim sayesinde araçlarına daha estetik bir görünüm katmaktadırlar ve araçlarının değerini arttırmaktadırlar.

Piyasada bir çok marka multimedya sistemleri bulunmaktadır. Bunların pek çok ortak özellikleri dışında ufak tefek farklılık gösterebileceği özellikler de olduğunu düşünebiliriz.

Size en çok öne çıkan multimedya sistemlerinin ortak özelliklerini kısaca özetleyelim:

USB çıkışı sayesinde telefon, SD kart, USB flash bellek gibi aletleri cihaza bağlayıp dilediğiniz müziği dinleyebilir ve dilediğiniz film ve video klipleri geniş LCD ekranı sayesinde izleyebilirsiniz.

GPS navigasyon sistemi’de bu cihazlarda mevcuttur. Dilediğiniz adrese en kısa sürede ve Türkçe sesli komutuyla gözünüzü yoldan ayırmadan gidebileceksiniz. Diğer navigasyon sistemlerinden farklı özellikleri de bulunmaktadır, bu özellikleri keşfetmek için mutlaka bir multimedya sistemi edinmelisiniz.

Android işletim sistemine sahip olan bu cihaza WIFI üzerinden Android destekli bütün uygulamaları indirebilir ve dokunmatik ekranı sayesinde bu uygulamaları kullanabilir ve dosyalayabilirsiniz.

Bu harika ötesi cihazın bir başka özelliği ise bluetooth destekli olması. Bu özellik sayesinde aracınızı kullanırken güvenliğiniz açısından telefon görüşmelerinizi doğrudan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca telefon rehberinizi ekranda görebilir aramalarınızı da bu şekilde yapabilirsiniz.

Büyük şehirde yaşayıp ta yoğun trafikten kaçabilmek mümkün olmasa gerek, bu nedenle bir çok sevdiğiniz programları veya haberleri kaçırmaktasınız. Bu cihaz sayesinde artık buna bir son verebilirsiniz, yapmanız gereken sadece aracınıza bir mini TV anteni takmak ve bu sayede Türkiye’de

Analog yayını yapan bütün kanalları izleyebileceksiniz.

Radyo dinleme keyfinizi çift Philips tuner sayesinde üst düzey bir çekimle çıkarabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret edip aracınızın marka ve modeline uyumlu olan multimedya sistemlerimizi daha yakından inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz, en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Dilerseniz uzman teknisyenlerimiz multimedya sisteminizi aracınıza itinayla monte etmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize güvenip tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın