OTOMOBİL MULTİMEDYA

OTOMOBİL MULTİMEDYA

Multimedya sistemlerinde aracınızda gerekli olan her şeyi bir arada bulundurmaktadır. Bir çok marka multimedya sistemleri bulabilirsiniz, dikkat etmeniz gereken sadece aracınızın marka ve modeline uyumlu olmasıdır. Multiimedya sistemlerinin özelliklerinde uçuk farklılıklar bulunmamaktadır, genel olarak büyük özellikler hepsinde mevcuttur. Farklılıklar genelde ekran genişliğinde olmaktadır ve ufak tefek araçların markaları kendilerine özel özellikler istemeleridir.

Ortak özelliklere gelince şöyle:

USB girişine telefon, iPod, USB flash belleği, SD kart takıp ve bağlayıp dilediğiniz müzikleri kullanabilirsiniz.

Sadece müzik dinlemekle kalmayıp dilediğiniz video kliplerini de izleyebilirsiniz. Uzun yolculuklarınızda çocuklarınızın canı sıkılmadan bu özellik sayesinde diledikleri filmleri geniş LCD ekranında izleyebilecekler ve sizde rahat bir yolculuk yapacaksınız.

İşiniz gereği çok fazla bilmediğiniz adreslere gitmek zorunda kalıyorsanız, bu cihaz sizin imdadınıza yetişmektedir. GPS navigasyon sistemine adresi giriyorsunuz, o sizi sesli Türkçe komutuyla gideceğiniz adrese yönlendirmektedir, sizde güvenle gözünüzü yoldan ayırmadan adrese varabileceksiniz.

Bilgileri uydudan aldığı için saat ve tarihi kendi otomatik olarak uygulamaktadır. Bu uygulama sayesinde de gece olduğunda otomatik olarak gece moduna geçmektedir. Gece modunda ise ışıklar, harita rengi ve binaların renkleri soft gürünüm elde edip daha hoş görünmektedir.

Bluetooth özelliği de mevcuttur. Bu özellik sayesinde telefonunuzu bağlayıp görüşmelerinizi sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz, güvenliğiniz açısından harika bir uyguluma olduğuna eminiz. Ayrıca telefon rehberinizi ekranda görebilirsiniz ve dokunmatik ekran sayesinde aramalarınızı yapabilirsiniz.

Radyosu kaliteli çekim gücüne sahip olduğundan daha kaliteli ve keyifle dinleyeceksiniz. Cihazın hafızasına genelde 30 kanal kaydedebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan bu cihazlara WiFi üzerinden bir çok uygulamalar indirebilir, dokunmatik ekran sayesinde dosyalayabilir ve yönetebilirsiniz.

Bunlar bir çok markadaki multimedya sistemlerinin ortak özellikleridir.

Sitemizi ziyaret edip aracınızın marka ve modeline uyumlu olan kaliteli multimedya sistemlerimizi daha yakından inceleyebilir ve siparişini verebilirsiniz, en kısa sürede adresinize teslim ederiz.

Daha fazla ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz, her konuda yardımcı olmaya çalışırız. Dilerseniz siparişini verdiğiniz multimedya sistemini uzman teknisyenlerimiz aracınıza itinayla monte etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın