OTO TEYP VE NAVİGASYON

OTO TEYP VE NAVİGASYON
Aracın ne derece lüks ya da fiyatının bir önemi olmadan aracınızın modeline göre en iyi, istenilen hizmeti sağlayabilecek firmamızın ilk hedefi kaliteli, fiyat kaygısıyla kaliteden ödün vermemeyi prensip edinmiştir.

USB/SD Kart girişi özelliğiyle uzun yolculuklarda film, müzik, video keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Büyükşehirlerde yaşayan trafikte uzun vakitler geçiren müşteriler için olmazsa olmaz diyebiliriz. Tv özelliğiyle trafikte geçirilen vakitte o an Tv yayın akışını takip edebilirsiniz. Daha rahat bir yolculuk için istenilen hizmeti karşılayan sistem araç içi donanımlarının içinde önemli bir yer tutar.

Navigasyon sayesinde keyifli yolculuğun yanında saatlerce adres arama derdiniz ortadan kalkacaktır. O zaman uzun dar yolların, ters yönlerin, çıkmaz sokakların devrinin bittiğini söyleyelim !

Akıllı telefonlarınızla kusursuz pratik bluettoth uyumuna değinirsek, bi kere akıllı telefonunuzun tanımlanmasından sonra otomatik bağlanacaktır, gereksiz kablolar, temassızlık sorunları da çöpe !

Bu hizmetin her olumlu memnuniyetin dönüşü, daha büyümemizi olanak sağladı. Güvenilir, uygun fiyata, kaliteli ve kusursuz hizmet için her gün büyüyerek sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın