OTO TEYP NAVİGASYON

OTO TEYP NAVİGASYON

Lüks araçların iç donanımlarında günümüzde artık yok yok diyebiliriz. Piyasaya sürülen yeni model araçların içinde her şeyi mevcut mesela müzik dinlemek ve aynı anda navigasyon sistemi veya TV izleyebilmek, tabii ki fiyatları da ona göredir.

Tüm bu özellikleri bir arada bulunduran multimedya sistemine sizde sahip olabilirisiniz. İllaki son model aracınızın olmasına gerek yok, aracınızın marka ve modeline uyumlu olan multimedya sistemini satın almanız yeterli olacaktır.

Müzik dinlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştır, USB/ SD kart girişi sayesinde akıllı cihazlarınızı veya SD kartınızı takıp dilediğiniz müzikleri dinleyebilir veya dilediğiniz filmleri izleme imkânı yakalayabilirsiniz. Bu özellik uzun yolculuk yapıyorsanız işinize çok yarayacak ve yolculuğunuz daha keyifli olacaktır.

Mini TV anteni bağlayıp Türkiye’de Analog yayını yapan tüm kanalları geniş LCD ekranda izleyebilirsiniz, bu sayede yolda veya trafikte kaldığınızda sevdiğiniz programları veya haberleri kaçırmayacaksınız.

GPS navigasyon sistemi sayesinde saatlerce adres aramanıza gerek kalmayacak. Navigasyon sistemi sizi istediğiniz adrese Türkçe sesli komutuyla yönlendirecektir, dokunmatik ekranı sayesinde sizin sadece adresi girmeniz yeterli olacaktır.

Multimedya sistemlerinin bluetooth özelliği de mevcuttur. Akıllı telefonunuzu bir kere cihazla eşleştirmeniz yeterli olacaktır. Aracınıza her girdiğinizde telefonunuz otomatik olarak bağlanacaktır ve bu özellik sayesinde tüm telefon görüşmeleriniz doğrudan sesli olarak yapabileceksiniz ve trafikte daha güvenli olacaksınız.

Bu anlattığımız özellikler elbette bunlarla sınırlı değildir. Daha anlatmadığımız bir çok özelliği olan bu akıllı cihazı sitemizde daha yakından inceleyebilirsiniz. Aracınızın marka ve modeline uyumlu olan uygun fiyata ve kaliteli multimedya sistemimizin siparişini verebilir ve en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Multimedya sistemini aracınızın teyp bölmesine monte ettirmek için uzman teknisyenlerimizi tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Yıllardır biz bu alanda en uygun ve kaliteli ürünlerimizle bir numara olmamızın en önemli sebebi siz değerli müşterilerimizin bize olan güveni sayesindedir. Cihaz hakkında ve daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz, ekibimiz her konuda size yardımcı olmaya hazırdır. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın