OTO MULTİMEDYA

OTO MULTİMEDYA
Araç multimedya sistemleri çoklu ortama sahip cihazlardır. çoklu ortam denmesinin nedeni bir çok özelliği bir arada bulundurmasıdır. navigasyon, TBS (Trafik Bilgi Sistemi) özelliği,Gece ve Gündüz Sensörü, Bluetooth, AV-in (Kamera veya her tür görüntü aygıtını bağlanmaya olanak tanır.), Mp4 Player, Fm Transmitter (Telefon görüşmelerinizi, çalan müziği, izlediğiniz videoyu aracınızın ses sisteminden duyabilmenize sağlayan bir sistemdir.), Mp4 Player, Flash Player, 4 GB Dahili Bellek(Nand flash), E-Book Okuma, Haritalar, Hesap Makinası, Oyunlar, Geri manevralar için park kamerası ve televizyon özelliği gibi bir çok özelliği bir arada bulundurmaktadır.
Multimedya cihazları yeni nesil teknolojinin bize sunduğu şüphesiz en büyük nimetlerden biridir. bilinmeyen bir adrese en kısa yoldan gidebilme imkanını sunan navigasyon cihazları, multimedya sistemlerinin özellikleri arasında yer almaktadır. bunun yanında bulundurduğu park özelliği sayesinde geri manevralarınızda araç arkasında bulunan ve araç aynalarından fark edilemeyen bir çok nesneyi anında fark edebilir oluşabilecek kazaların önüne geçilmektedir.
Multimedya cihazlarını cep telefonlarınızla eşleştirebilirsiniz. araca bindiğiniz andan itibaren eşleştirme sağlandığı taktirde gelen çağrılarınızı cihaza yönlendirebilir, görüşmelerinizi araçta bulunan hoparlör ve mikrafonlardan yapabilirsiniz. direksiyonun yanına monte edilen bir aparat yardımıylagelen çağrıları kolayca yönlendirecek multimedya cihazının ekranı üzerinde belirecek olan yazıdan kimin aradığını ya da kimi aramak istediğinizi görebileceksiniz.
Sizlerde araçlarınıza uygun bir multimedya cihazına sahip olmak ve fırsatlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın