OTO KAMERA SİSTEMLERİ

OTO KAMERA SİSTEMLERİ

Araçlar için geliştirilen teknolojileri kullanmak her zaman avantajlı ve konforlu bir yolculuk sürmenizi sağlar. Carvocal’da araçlar için; gelişmiş multimedya ve navigasyon sistemler, araç ses sistemleri ve araç aksesuarları satılır.

Gelişmiş multimedya sistemleri aracınızın markasına, üretim yılına ve aradığınız özelliklere göre farklılaşır. Carvocal’da hemen hemen her marka ve her yılda araç için multimedya ve navigasyon sistemi bulunur.

Bu sistemlerin özellikleri arasında yer alan ‘oto kamera sistemleri’ sürücüler için büyük rahatlık sağlar. Multimedya sistemleri içerisinde ek özellik olarak yer alan kamera sistemleri, her multimedya sistemde yer almaz. Bu nedenle satın alırken sistemin özelliklerine dikkat etmeniz gerekir.

Navigasyon sistemi; size yolu tarif ederek, trafiği az olan yolları tercih etmenizi sağlayarak yardımcı olurken kamera sistemi de destek olur. Araç geri görüş kamerası multimedya sistemi ekranına bağlanarak size araç arkasını gösterir. Böylece park ederken araç arkası kısmı rahatlıkla görmenizi sağlar. Park etme işlemleriniz daha kolay ve daha kısa sürece gerçekleşir.

Carvocal en kaliteli oto kamera sistemlerini, kamera sisteminin bağlantı kablolarını sizlere güvenli bir şekilde ulaştırır. Ürünler 2 yıl garanti kapsamında kalır ayrıca çoğu multimedya sisteminde navigasyon, bağlantı çeşitleri (bluetooth, Wi-Fi, USB,SD cart) yer alır.

Aracınıza uygun multimedya ve oto kamera sistemleri satın almak için Carvocal web sitesini inceleyebilir, satın alma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın