OTO GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ MULTİMEDYA

OTO GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ MULTİMEDYA
Araç görüntü sistemleri üzerine sitemizde bir çok ürün mevcut olup oto görüntü sistemlerinin sürüş sırasında kişiye kolaylık sağlamak ve sürüsü verimli hale getirmek amaçlanmıştır. araç görüntü sistemleri adına üretilen cihazlar araç ön göğüsüne monte edilebildiği gibi araç içerisinde ön camda tercih edilen konuma da monte edilme sansına sahiptir. araç görüntü sistemlerin avantajlarını gelin beraber sıralayalım ve kullanım açısından kolaylıklarında bahsedelim.
Araç görüntü sistemleri navigasyon özelliği;
Araç görüntü sistemleri navigasyon özelliği sayesine bilinmeyen bir adrese gidilmek istendiğinde cihazın dokunmatik HD ekranında bulunan klavyeden açık adresi yazıldıktan sonra GİT tuşuna basılır ve araç bulunduğu konumu uydudan aldığı sinyalle tespit ettikten sonra sürücüye en kısa rotayı oluşturarak sunar. sürücü hareket halindeyken hem rotadan görüntülü olarak hem de sesli uyarı olarak yönlendirilir. yönlendirmeler sırasında oluşan yanlış yöne sapma gibi durumlarda cihaz rotadan çıkıldığını fark eder ve gidilmek istenen adrese göre yeni bir rota belirler. sürüş sırasında bir kez daha rota girişi yapılamaması dikkat dağınıklığını azaltır ve olası kazaların önüne geçilmiş olur. yolculuk esnasında gidilecek adrese kadar olan yerlerde uğranmak istenen ikinci bir adres var ise UĞRAK YERLERİ adı altında o adreslerden geçilir ve şoförün son varış noktasına kadar ki rotası tam belirlenmiş olur. son güncel verilerden yararlanıldığından dolayı yol ve asfalt değişiklikleri nedeniyle oluşacak aksilikler önlenir.
Araç görüntü sistemleri tv ve klip izleme özelliği;
Araç görüntü sistemi bulunan bir araçta olabilecek en harika buluşlardan bir tanesidir. çocuklu aileler ve sürekli iş seyahati dolayısıyla araç içinde günlerini geçiren kişilerce çokça rağbet görür olmuştur. çocukların çoğu araba yolculukları sırasında huysuzlanır oto koltuğunda oturan bir çocuğa eğer yanınızda başka bakacak biri yok ise sürüş sırasında dikkatinizin dağılmaması elde değil! iste bu gibi durumlarda oto ön koltukların başlık arkalarına monte edeceğiniz oto görüntü sistemleri cihazıyla çocuğunuza istediği çizgi filmi açabilirsiniz. hem siz hem de çocuğunuz rahat bir yolculuk sürersiniz.
peki ben çocuğuma klip veya tv açmak istedim bunu nasıl yapıcağım diye sorarsanız eğer hem wifi bağlanabilme özelliği sayesinde hemde usb bellek takılabilme özelliği sayesinde iki seçenek sunmaktadır. android özelliğe sahip cihazlar sayesinde akıllı telefonunuzda yapabildiğiniz çoğu işlemi araç görüntü sistemlerinden de yapabilirsiniz.
Ürünler hakkında bilgi almak ve aracınıza uygun oto görüntü sitemlerini incelemek için sizleri de internet sayfamıza bekleriz. iletişim için iletişim kutumuzda bulunan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın