NAVİGASYON VE MULTİMEDYA

NAVİGASYON VE MULTİMEDYA

Multimedya sistemi denilince akla ilk gelen özelliği mutlaka navigasyon sistemi olmalıdır. Bu teknoloji harikası cihaz sayesinde ayriyeten bir navigasyon cihazı almaya gerek duymayacaksınız. Piyasada bir çok marka multimedya sistemleri bulabilirsiniz, fakat dikkat etmeniz gereken aracınızın marka ve modeline uyumlu olmasıdır.

İşiniz gereği bir çok bilmediğiniz adreslere gitmek mecburiyetindesiniz. Gideceğiniz yerin adresini cihaza girip Türkçe sesli komutla gözünüzü yoldan ayırmadan adrese ulaşabilirsiniz. Türkçe seslendirme de 3 olanak sunan bu cihazda dilediğinizi seçebilirsiniz. Uydudan aldığı bilgiler sayesinde hava karardığında otomatik olarak gece moduna geçip cihazı ışıklandırır. Trafik yoğunlukları olan yolları tespit eder ve farklı bir güzergâhtan götürebilir. Bu sistem sayesinde hem zamandan hem yakıtınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Arıcınızın arka kamerası mevcut ise park ederken artık zorlanmayacaksınız. Park ederken görüntüyü ekranda görebilirsiniz ve güvenli bir şekilde park edebilirsiniz.

Multimedya sisteminde müzik dinleme keyfiniz artacak. Telefonunuzdaki müzikleri ciahaza aktarıp dinleyebilirsiniz. Geniş ekranı sayesinde sadece dinlemekle kalmayacaksınız video klipleri de izleyebileceksiniz.

WIFI özelliği sayesinde Android sisteme sahip olan bu multimedya sistemlerine dilediğiniz uygulamalrı indirebilirsiniz.

Trafik yoğunluklarında evinize gidemediğiniz de ve sevdiğiniz TV programlarını veya haberleri kaçırıyorsanız artık buna son diyebilirsiniz. Mini bir TV anteni bağlayıp Türkiye’de Analog yayını yapan kanallı izleyebilir bu sayede sevdiğiniz programları kaçırmayacaksınız.

Ayrıca bir başka harika özellik ise film izleyebilmektir. Aracınızla uzun yolculuk yapıyorsanız ve bu uzun yolculuklarda eminiz ki çocuklarınız çok sıkılmakta ve bir türlü bir şeylerle oyalayamamaktasınız. Cihazın SD kart girişi, İpod girişi, mini USB belleği, telefon, CD gibi olanaklar sayesinde diledikleri filmleri izleyebilecekler ve sizde keyifli ve rahat bir yolculuk yapabileceksiniz.

Telefon görüşmelerinizi bluetooth özelliği sayesinde telefonunuzu kullanmadan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon rehberinizi ekran da görüp dokunmatik ekranı sayesinde arama yapabilirsiniz.

Multimedya sistemlerinde iki özelliği aynı anda kullanabilirsiniz, örneğin Navigasyon açık ise aynı anda müzik dinleyebilirsiniz.

Daha sayamadığımız bir çok özelliğe sahip olan bu multimedya sistemini sizde edinebilirsiniz. Sitemizi ziyaret edip, aracınızın markasına göre multimedya sistemini inceleyip siparişini verebilirsiniz. Dilerseniz uzman teknisyenlerimiz cihazınızı aracınıza itinayla monte edebilmektedirler.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın