MULTİMEDYA TEYP

MULTİMEDYA TEYP

Multimedya dilimizde çoklu ortamdır, yani bilgisayarda görüntü, grafik, çizim, video vs. gibi görüntülenmesi ve dosyalar halinde saklanabilmesi. Kısacası aslında çeşitli türdeki bilgilerin bir arada olması ve bilgisayar ağından iletilmesidir.

Günümüzde ise artık multimedya sistemleri teknolojinin ilerlemesiyle birlikte araçlarda da kullanılmaktadır. Multimedya sistemi yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çok özellikleri bir araya getirmektedir. Piyasada bir çok marka araçların olmasıyla multimedya sistemleri her marka ve modele uyumlu olarak üretilmektedir, bunun sebebi ise her aracın teyp bölmeleri farklı boyuttadır ve kendilerine has özellikler eklemektedirler.

Bu cihazların çoğu android desteklidir ve bu sayede telefonunuzun interneti üzerinden (WIFI özelliği) cihaza bağlanıp bir çok uygulamaları indirip yükleyebilirsiniz. Geniş ve dokunmatik ekranları sayesinde yüklediğiniz uygulamaları dosyalayıp yönetebilirsiniz.

Bu muhteşem cihazın GPS navigasyon özelliği sayesinde işi gereği bir çok adrese gitmek zorunda olanlar için harika bir buluştur, bu sayede ayriyeten bir navigasyon cihazı almanıza gerek kalmayacak ve aracınızında görüntü kirliliği yaşamayacaksınız.

Uzun yolculuklar yapanlar içinde film izleme keyfide sunmaktadır. Telefon, İpod, CD, SD kartı, USB flash belleği desteklediği MP3, MP4 ve MP5 sayesinde filmleri ve video klipleri izleyebilirsiniz.

Bu cihazın bir başka harika özelliği ise TV izleyebilmektir. Yapmanız gereken aracınıza mini TV anteni bağlayıp Türkiye’de Analog yayını yapan bütün kanalları izleyebilirsiniz. Analog yayının bir dezavantajı ise bazı noktalarda çekmemesi ve kesintilere uğramasıdır. Bazı markalarda ise Dijital yayında izleyebilirsiniz, uydudan aldığı için burada çekmeme gibi bir olasılık yoktur.

Ayrıca bluetooth özelliğide bulunmaktadır, telefon görüşmelerinizi bu sayede sesli olarak gerçekleştirme imkânı sunmaktadır, telefon rehberinizi ekranda görebilir ve aramalarınızı kolaylıkla telefonunuzu kullanmadan yapabilirsiniz.

Size sunduğumuz sadece öne çıkan özellikleridir, satın alacağınız multimedya sisteminin diğer özelliklerini kullanarak keşfedebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret edip aracınızın markası ve modeline göre multimedya sistemleri bulabilir, daha yakından inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve her konuda yardımcı olmaya hazırız. Dilerseniz uzman teknisyenlerimiz tarafından cihazınızı aracınıza monte edebiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın