MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

MULTİMEDYA SİSTEMLERİ
Eskilerde araç sahibi olmak bir lüks olarak görülürdü. Daha sonrası araçlarında renkli ekran teybi olanlar daha bir havalı olurlardı.

Şimdilerde ise araçların içini ve dekorasyonunu multimedya sistemleri harika bir hava katmaktadır. Peki nedir bu multimedya sistemleri? Gelin size kısaca bu teknoloji harikası cihazın özelliklerini kısaca sıralayalım.

Multimedya sistemlerinde olmazsa olmaz olan LCD ve geniş ekranıdır. Bu cihazlarda müzik dinlemek bile ayrı bir zevktir. Akıllı telefonunuzu bu cihazlara bluetooth, usb girişi sayesinde bağlayabilir ve istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz klipleri de ekrandan izleyebilirsiniz, bu özellik büyük şehirlerdeki trafikte can sıkıntınızı giderecektir.

Uzun yolculuklarda ise ailenizin özellikle çocuklarınızın can sıkıntısını gidermek için diledikleri filmleri izleyebilmeleri olacaktır, sizde her çocuğun sürekli sorduğu sorulardan “Ne kadar kaldı?” gibi kurtulacaksınız. Yolculuğunuzu rahatlıkla yapabileceksiniz.

Bir başka harika özelliği ise navigasyon sistemi. Bu özellik sayesinde bilmediğiniz adrese Türkçe sesli komutu sayesinde gözlerinizi yoldan ayırmadan güvenle ulaşabileceksiniz, yapmanız gereken sadece dokunmatik ekran sayesinde adresi cihaza girmek. Bu cihazların çoğunda haritalar renklendirilmiştir ve 3D görünümü elde etmiştir. Bu sayede binalar ve yollar daha net bir görüntülenmektedir. Güvenli park edebilmeniz için arka kamera sayesinde cihazın ekranından görebilirsiniz ve kolayca park edebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu multimedya sistemine entegre edebilir ve telefon görüşmelerinizi telefonunuzu kullanmadan sesli olarak yapabilirsiniz bu da elbette sizin güvenliğiniz açısından çok önemli bir husustur. Ayrıca telefon rehberinizi ekranda görebilirsiniz ve dokunmatik ekran sayesinde arama yapabilirsiniz.

Multimedya sistemlerinde 3G özelliği de bulunmaktadır, bu sayede WiFi üzerinden dilediğiniz müzikleri, filmleri, uygulamaları indirebilirsiniz.

Daha bir çok özelliklerini keşfetmek için sitemizi ziyaret edip multimedya sistemlerine bir göz atabilirisiniz.

Piyasada bir çok marka araçlar bulunmaktadır, bu markaların kendi altlarında bir çok modelleri de bulunmaktadır. Bu nedenle her markaya ve modele multimedya sistemleri üretilmektedir.

Sitemizde her marka ve modele uygun multimedya sistemi bulunmaktadır. Dilediğiniz modeli inceleyebilir ve daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize güvenip tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına size teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın