MULTİMEDYA EKRAN

MULTİMEDYA EKRAN
Sürücünün bir çok beklentisini karşılayacak nitelikte bir cihaza sahip olmak isterseniz eğer araç multimedya sistemleri sizler için üretilmiş bir teknolojik üründür. aracın sadece sürüş amacıyla kullanmak isteyen sürücüler tarafından tercih edilen multimedya sistemleri müzik dinlemenin hazzını da sonuna kadar yaşamaktadır.sevilen bir şarkıyı tüm enstrümanların sesini ayrı ayrı ve net bir şekilde duymak istiyorsanız profesyonel br şekilde döşettiğiniz hoparlör setinizi multimedya cihazına bağlamanız yeterli olacaktır. multimedya cihazşarının bir hediyesi olan klip izleme özelliği sayesinde sadece sese değil görüntüye de kavuşacaksınız. wifi bağlnabilme özelliği ile youtube ya da arama motorları üzerinden açacağınız klipleri gönül rahatlığıyla dinleyecek android özellikleri sayesinde araç içinde halledielebilecek işlemlerinizi ve dosyalarınızı görüntüleyebileceksiniz.
Bu kadarla da sınırlı değil! multimedya sistemlerinin bizlere sunduğu imkanlar arasında telefonu elinize almadan cevaplandırma ve yönlendirme özelliği de mevcuttur. aracınızla eşleştirdiğiniz telefonunuz ile araca her binmenizde yeniden eşleşecektir. direksiyona monte edilecek olan bir kol aparatı sayesinde hd ekran üzerinde arayan kişinin adı yansıyacak ve aparat ile çağrıyı meşgule atma, beklemeye alma ve cevaplandırma yapabileceksiniz.
Multimedya cihazları daha bir çok özelliği içimde bulunduran çoklu ortam teknolojisine sahip cihazlardır. sizlerde aracınıza en uygun multimedya sistemini carvocal.com ya da telefon numarasından ulaşabileceğiniz carvocal çalışanı sayesinde aracınıza monte ettirebilirsiniz. hayırlı günler dileriz.

Bir yanıt yazın