MULTİMEDYA da BLUETOOTH BAGLANTISI

MULTİMEDYA da BLUETOOTH BAGLANTISI
Multimedya sistemleri sayesinde araç içerisinde yapılması güç bazı işlemleri rahatlıkla yapabilmekteyiz.

  sürekli telefon görüşmesi içinde olan ve telefon görüşmelerini erteleyemeyen insanların araç içerisinde telefon ile görüşmeleri bir hayli zor olmaktadır.

 kablosuz kulaklık kullanılarak yapılabilecek görüşmelerden daha rahatını bilmek ister misiniz? evet sizleri bu konuda bilgilendirmek istiyoruz.

    multimedya sistemlerinde araç içerisinde telefon ile görüşmek mümkün olabilmektedir.

   telefonlarınızda bulunan bluetooth özelliği sayesinde araç multimedya cihazını eşleştirdiğiniz taktirde araç içerisine her binmenizde araç ile telefon yeniden eşleşecek yeni bir uğraş vermenize gerek kalmayacaktır.

   Araç içerisinde sizlere gelen çağrılar araç multimedya sisteminin hd ekranında yazı şeklinde belirecek ve gelen çağrıları direksiyonun yanına monte edilen kol ile yönlendirebileceksiniz.

gelen çağrıları yönlendirme, erteleme, cevaplandırma gibi seçenekler ile cevaplandıracaksınız.

araç içerisinde telefon kullanmanın yasak olmasının nedeni dikkat dağınıklığı yarattığı ve ellerin meşgul olmasından gelmektedir.

araç multimedya sistemlerinde dikkat dağınıklığı en aza indirildiği gibi ellerin kullanılması gerekmediğinden trafik kurallarını ihlal etmeden görüşme yapılmaktadır.
   Multimedya sistemleri yeni teknolojinin bizlere sunduğu imkanlardan yararlanmak ve her araçta farklılaşan model ve boyutlardan dolayı iyi seçilmesi gerekmektedir.

sizlerde yeterli özelliklere sahip iyi bir multimedya cihazına sahip olmak için http://multimedyamarket.com u ziyaret edebilir, telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın