MULTİMEDYA AVANTAJ

MULTİMEDYA AVANTAJ
Aracınızdan memnunsunuz fakat değişiklik mi istiyorsunuz? aracınızda şarkı dinlerken eğlenmek mi istiyorsunuz yoksa bir adrese hızlıca gitmeyi mi? birinden birini seçin! demek isterdik ama yeni çağın bize sunmuş olduğu bir müciz olan multimedya sistemleri sayesinde seçenekler arasında kalma derdi tamamen ortadan kaltı! bir çok donanımı tek bir cihaz içinde birleştirilen multimedya cihazları klip izleme özelliği ve flash bellek takılabilme özelliği sayesinde ofisinizde ve evinizdeki gibi bir zaman sunuyor. artık araçların içi daha eğlenceli! android işletim sistemine sahip olan bu cihazlar telefonunuzu modem olarak kullanabilir ya da wifi bğlanabilme özelliği sayesinde internete girebilirsiniz. android özelliğin vermiş olduğu uygulama indirebilme özelliği sayesinde araç multimedya cihazınıza uygulama indirebilirsiniz.
Telefon eşleştirme evet yanlış okumadınız! telefon eşleştirme özelliği ile telefonunuzu aracınıza bir kere eşleştirdiğiniz taktirde araca her bindiğinizde telefonla araç arasındaki eşleşme tekrarlanacaktır. arama geldiği zaman telefon nerde diye etrafınıza bakarken ki dikkat dağınıklığı artık olmayacak. hd ekran üzerinde belirecek olan yazıdan kimin aradığını görebilir direksiyona monte edilecek olan aparatlar yardımıyla arama cevaplandırma yapabilirsiniz.
Sizde yol tariflerini aklınızda tutamayanlardan ya da aracınızla çok seyahat edenlerden misiniz? sizinde imdadınıza mutimedya cihazları yetişecektir. araç navigasyonu özelliği sayesinde uydudan alınan sinyallerle belirlenen rota ile varmak istediğiniz noktaya en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. hız limitlerini aştığınızda sesli bir şekilde verilecek olan komutla hız cezalarından kurtulacak trafik kurallarını ihmal etmeyeceksiniz.
Sizlerde araçlarınıza yeni teknoloji mucizesini taktırmak aracınıza uygun bir multimedya cihazına sahip olmak için iletişim numaramızı tuşlayın. hayırlı yolculuklar dileriz.

Bir yanıt yazın