MMS NEDİR

MMS NEDİR
Multimedya mesaj servisi kısa adıyla Mms, Çoklu ortam mesajlaşma servisi olarak bilinmektedir. geleneksel kısa mesaj servisi Sms’in aksine sadece yazı değil resim, video, ses gibi çoklu ortam dosyalarını da gönderiminde kullanılmaktadır. yazılan metnin içerisine resim, müzik ve video dosyaları eklemek mümkün olup dijital kameralardan çekilen veya herhangi bir yolla telefona aktarılan resimler, aynı kalitede gönderilebilmektedir. Mms’de maksimum mesaj boyutu için önerilen boyut 100 Kb’dır. 100 Kb’ın üzerinde gönderilen dosyalarda mesaj daha düşük kapsamlı telefonlara gönderildiğinde kalitede bozulma ve telefonunun mesajı indirememe riski artmaktadır.
İnternete bağlanabilme özelliği ve araç multimedya sistemlerinin telefona bağlanabilme özelliği sayesinde mesajlarınıza hd ekran üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. gelen resimli mesajları destekler nitelikte olan multimedya sistemleri sayesinde dosyalarınızı ve resimlerinizi aracınızdayken ulaşacaksınız.
Multimedya sistemlerinde telefonunuzu aracınızla eşleştirebilirsiniz. bu özellik sayesinde dosyalarınızı anında ulaşma imkanına sahip olacaksınız. sürüş sırasında gelen aramalara cevap vermekte zorlanabilirsiniz. bu soruna da çözüm olarak multimedya sistemlerini göstermekteyiz. direksiyona monte edilen cevaplandırma tuşları sayesinde gelen çağrılarınızı yönlendirebilir, telefonu elinize almadan görüşmenizi yapabilirsiniz. araç hoparlörü ve mikrofonu sayesinde dikkat dağınıklığı yaşamazsınız.
Sizlerde çok fonksiyonlu multimedya sistemlerine sahip olmak ve aracınız için en uygun multimedya cihazına karar vermek için hemen şimdi CARVOCAL i arayarak bizlere ulaşın.

Bir yanıt yazın