JETTA NAVİGASYON

JETTA NAVİGASYON
Hayatımızda teknolojinin ilerlemesiyle bir çok şey değişti. Bunlardan bir tanesi hiç kuşkusuz navigasyon sistemleri, bu buluş sayesinde saatlerce adres aramak yok ve kaybolmak yok. Piyasada karşınıza iki türlü navigasyon sistemi sunulmaktadır, bunlardan birincisi aracınızın ön camına monte ettiğiniz ikincisi ise multimedya sistemlerinde dâhili olan navigasyon sistemleridir.

Multimedya sistemleri piyasada bulunan bir çok araçların marka ve modeline uyumlu olarak üretilmektedir, bunun nedeni ise her aracın teyp bölmesinin farklı olmasıdır. Örnek verecek olursak Volkswagen’in modeli olan Jetta.

Jetta model araçların multimedya sisteminin boyutu diğer bir model ile farklılık göstermektedir, fakat özellik olarak ta ufak tefek farklılıklar olabilmektedir. Jetta’nın multimedya özelliklerini size kısaca özetleyelim.

Öncelikle olmazsa olmaz olanlardan bir tanesi elbette navigasyon sistemi. Haritadaki binalar ve yollar 3D boyutlu görünüme sahiptir ve bu sayede daha net görebileceksiniz. Full dokunmatik ekranı sayesinde adresi kolayca girebilirsiniz, sistem sizi Türkçe sesli komutuyla yönlendirmektedir. Saat bilgilerini uydudan almaktadır, hava karardığında otomatik olarak gece moduna geçer ve renkler daha soft bir hale bürünür. Yolda olası bir çukurda cihaz bunu algılar ve otomatik olarak kendini kapatır. Navigasyon sistemini kullanırken müzik dinliyorsanız otomatik olarak sesi kısar ve konuşma bittiğinde tekrar aynı ses seviyesine gelir. Dilerseniz bu özellikleri kişiselleştirebilirsiniz.

Jetta multimedya sisteminin diğer özellikleri ise şöyle:

Android işletim sistemine sahiptir. WiFi üzerinden dilediğiniz uygulamaları cihaza indirebilirsiniz.

Geniş ekrana sahiptir.

Bluetooth ile telefonunuzu cihazla senkronize edebilirsiniz ve tüm telefon görüşmelerinizi doğrudan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

DVD oynatıcı, USB/ SD kart girişi sayesinde müziklerinizi dinleyebilir veya film izleyebilirsiniz.

Geri görüş kamera sayesinde park esnasında görüntüyü ekranda görebilirsiniz.

Direksiyon kumandası desteği bulunmaktadır.

Cihaza iPhone’da bağlayabilirisiniz.

Radyo dinleyebilirsiniz.

Ayrıca bir çok dilde kullanabilirsiniz.

Sitemizi ziyaret edebilir ve Jetta uyumlu multimedya sistemlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz. Siparişinizi verebilir en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer dilerseniz uzman teknisyenlerimiz aracınıza zarar vermeden multimedya sisteminizi monte edebilir. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın