HYUNDAİ İX35 NAVİGASYON CİHAZI

HYUNDAİ İX35 NAVİGASYON CİHAZI
Araçların marka ve modelleri farklı farklıdır, navigasyon cihazları da araç marka ve modelleriyle doğru orantılı olarak farklılık göstermektedir. BMW marka bir arabaya uygun olan navigasyon cihazo yani multimedya sistemleri HYUNDAİ marka bir arabada şekil ve boyut olarak farklılıklar göstermektedir.bir çok kişi aracında bulunan orjinal teyplerinden sıkılarak onun yerine daha donanımlı multimedya cihazlarını tercih etmektedir.bu multimedya cihazları bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. herkesin zevkine ve görsel isteğine cevap verebilen bu multimedya cihazlarından HYUNDAİ ix35 e uygun olanını inceleyeceğiz.
Yolculuk yaparken müzik ve şarkı dinlemeyi sevenlerdenseniz bu multimedya cihazı tam size göredir. genel özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse cihazımız android olup 4,4,4, kitkat sisteme sahiptir, wifi bağlanabilme özelliği sayesinde google üzerinden sesli arama özelliği,16,9 hassas üstün hızlı dokunmatik ekran, ekran arka planı değiştirebilme özelliği, hızlı konumlama yapabilen navigasyon, telefonunuzdaki internete bağlanabilme özelliği (taşınabilir wifi özelliği), telefondan ekrana klip ya da fotoğraf gönderebilme ( miror link), 2.0 USB ve SD kart üzerinden hızlı video oynatma, 4×45 WATT streo yüksek ses çıkışı ve eoualizer, video- ses AUX girişi , karasal yayın tv desteği, aracınız ile birebir tuş rengi, direksiyon kumanda uyumu, hızlı geçiş sağlayan feri görüş kamerası,2 ön 2 arka 1 subwoofer 5 kanal amfi çıkışı ve araç bilgilerini araç destekler ise ekranda görüntüleme özellikleri bulunmaktadır.
Sizlerde aracınıza uygun navigasyon cihazları hakkında bilgi almak ve sipariş için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın