GÖRÜNTÜLÜ TEYP

GÖRÜNTÜLÜ TEYP

Araçlarda görüntülü teyp aslında multimedya sistemleri denilmektedir, modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Piyasada bir çok marka araçlar bulunmaktadır ve bu markaların kendi altlarında bir çok modelleri mevcuttur. Hal böyleyken her markaya ve modele uyumlu multimedya sistemleri üretilmektedir. Bunun nedeni ise her araç modelinin teyp bölmesi farklı boyutlarda olmasıdır. Bu multimedya sistemleri de bir çok markaya sahiptir, her birinin kendine has özelliği vardır ve Android sistemlerine uyumlu olmaktadır.

Multimedya sistemlerinin en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi GPS navigasyon sistemidir. Bu sayede araç sahipleri ayriyeten bir navigasyon cihazı almaya gerek duymayacak ve araçlarının iç donanımında kötü bir görüntü olmayacaktır. İşleri gereği bir çok adreslere gitmek zorunda kalanlar için mükemmel bir buluştur. Yapılması gereken sadece adresi girmek ve o sizi Türkçe sesli komutuyla gidilecek adrese yönlendirmektedir. Bu sayede sizde gözünüzü yoldan ayırmadan güvenli bir şekilde gideceğiniz adrese varabilirsiniz. Bazı model multimedya sistemleri arka kamerayla uyumlu olabilmekte ve bu sayede park ederken görüntüyü ekranda görebilir, daha güvenli park etmenizi sağlayabilmektedir. Bu navigasyon sistemleri her modellerde değişiklik gösterebilmektedir, ufak tefek farklı özelliklere sahip olabilmektedir.

Bir başka harika özelliği ise aracınızla ailenizle birlikte uzun yolculuklar yapıyorsanız, yolculuklarınızı daha keyifle bir halde yapacaksınız. Ailenizin, daha önemlisi çocuklarınızın canları artık sıkılmayacak, diledikleri filmleri geniş LCD ekranda(ekran genişlikleri modellere göre değişmektedir) izleyebilecekler. USB girişi/ SD kart desteği olan bu cihazlara telefon, iPod, USB flash bellek, SD kart takıp veya bağlayıp filmleri izleyebilir ve rahat bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

Bu teknoloji harikası cihazlarda TV izleyebilme özelliği de bulunmaktadır. Siz aracınıza sadece mini bir TV anteni bağlayacaksınız ve Türkiye’de Analog yayını yapan bütün kanalları izleyebileceksiniz. Bu sayede trafikte sıkışıp kaldığınızda sevdiğiniz programlar, dizileri ve haberleri kaçırmadan izleyebileceksiniz.

Daha sıralayamadığımız bir çok özellikleri olan multimedya sistemlerini mutlaka almanızı tavsiye etmeden geçemeyeceğiz, eminiz ki hiç pişman olmayacaksınız.

Sitemizi ziyaret edip aracınızın marka ve modeline uyumlu olan multimedya sistemlerimizi daha yakından inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın