GÖRÜNTÜLÜ OTO TEYP FİYATLARI

GÖRÜNTÜLÜ OTO TEYP FİYATLARI

Araç multimedya sistemleri aynı zamanda görüntülü oto teyp olarak da adlandırılır. Bu sistemlerin pek çok farklı teknolojik özelliği bulunur. Bu nedenle günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Normal bir oto teyp modeline göre daha geniş bir ekrana sahiptir. Bu ekranda yapılabilecek birden fazla özelliği yer alır. Bu özelliklerden en çok kullanılanları arasında navigasyon sistemleri ve görüntü sistemleri yer alır.

Navigasyon sistemleri araç içerisindeyken GPS ile konum belirler daha sonra gideceğiniz adresi size sesli olarak tarif eder. Aynı zamanda da görüntülü oto teyp ekranından yol haritasını göstererek size yardımcı olur.

Multimedya sistemlerinin görüntülü ekranı TV, video, dizi ve film izlemek için de sık sık kullanılır. Araç içi görüntülü sistemleri hem Wi-Fi hem bluetooth hem de USB bağlantısı bulundurabilir. (Bağlantı özellikleri modele göre değişiklik gösterebilir.) Bu sayede internetten video izlemek ve internet televizyonuna bağlanmak mümkün olur.

Böylece araç içerisinde geçen yolculuklar sıkıcı olmaktan uzaklaşır. TV kanalları görüntülenerek kaçırılmaması gereken programlara yetişilir veya haberler dinlenebilir. Uzun yolculuklar sırasında da araç yolcuları film veya dizi izleyebilir.

Carvocal ile aracınıza uygun multimedya sistemleri bulmak ve satın almak son derece kolaydır. Online sitede yer alan multimedya sistem kategorisinde her marka araç için özel bir alt kategori yer alır. Aracınızın markasına tıklayarak uygun modelleri görüntüleyebilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz.

Burada yer alan ürünlerin teknolojik özellikleri birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle aracınıza uyan ve istediğiniz özellikleri karşılayan bir araç içi sistem bulmanız gerekir. Multimedya sistemlerin ayrıntılı özelliklerine bilgiler kısmından erişim sağlayabilirsiniz. Yeterli gelmediği zaman ise Carvocal çalışanlarından yardım isteyebilirsiniz.

Aynı zamanda Carvocal kampanyaları ve indirimleri ile uygun görüntü oto teyp fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Eğer ayrıntılı bilgi almak ve satın alma işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız hemen Carvocal’a tıklayın!

Bir yanıt yazın