GÖRÜNTÜLÜ OTO CD ÇALAR

GÖRÜNTÜLÜ OTO CD ÇALAR
Bir multimedya sistemi olan görüntülü oto cd çalar, yenilikçi fikirleriyle müzik dinlemek isteyenler için hareket halindeyken bağlantı kurmayı ve müziği kontrol etmeyi güvenli hale getirmeyi amaçlar. hızlı dokunmayla çalıştırma için net ve hızlı dokunmatik ekranlara sahip oto görüntülü cd çalar ile yolcularınızı eğlendirin ve menülerde gezinin. yüksek çözünürlüklü ses uyumu ile şarkılardan keyif alacak, tek dokunuşla bluetooth bağlantısını etkinleştirebileceksiniz. metin mesajı yanıtlama özellikli ses kontrol uygulamaları ile telefonunuzu elinize almadan işlerini halledebilceksiniz. dijital sinyal işleme ve zaman hizalama özelliklerinin yanı sıra usb girişine telefonunuzu takabilir, usb flash belleği, sd kart takıp klip ve şarkı eşliğinde yolculuk edebilirsiniz.

Aile ile olan uzun yol yolculuklarının zorluğu anlatmakla bitmez, görüntülü oto cd çalara flash belleği ile LCD ekranda film açarak çocuklu seyahatlerinizi keyifli hale getirilebilirsiniz.

Görüntülü oto cd çalar navigasyon özelliği sayesinde sürüş sırasında dikkat dağılmaları da engellenmektedir. görüntülü ve sesli adres tarifi ile dikkat dağıtmaz, hız ve yol uyarıları ile kural ihlalinin önüne geçebilirsiniz. yol üzerindeki önemli durakları ( hastane eczane benzinlik vb.) harita üzerinde görebilir. varış noktası öncesinde uğrak yerleri olarak kaydedebilirsiniz. hız limitini geçtiğinizde sesli uyarı ile uyarılır, herhangi bir nedenden dolayı adres tarifinden çıktığınızda yeni rota belirlenir ve ikinci bir işleme gerek kalmadan yeni rota ile yola devam edebilirsiniz. haritalar ve bilgiler güncel olduğundan dolayı gidilecek adrese en hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz.

Bluetooth özelliğini kullanarak telefonunuz ile görünütülü oto cd çaları eşleştirdiğinizde yolculuk esnasında gelen aramalar ekran üzerine düşecektir. direksiyondan cevaplama tuşuna basarak görüşmelerinizi görüntülü oto cd çalar ile telefon kullanmadan ve dikkatiniz dağılmadan direkt olarak yapabilirsiniz. android işlem sistemine sahip görüntülü oto cd çalar ile wifi ye bağlanarak uygulama indirebilir dokunmatik ekran sayesinde dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın