GÖRÜNTÜ OTO TEYP

GÖRÜNTÜ OTO TEYP
. Günümüzde artık bir çok marka araçlar üretilmektedir ve markaların kendi altlarında bir çok modelleri bulunmaktadır. Hal böyleyken her markaya ve modele uyumlu multimedya sistemleri üretilmektedir. Bunun nedeni ise her araç modelinin ön kısmı farklı boyutlarda olmasıdır. Bu multimedya sistemleri de bir çok markaya sahiptir, her birinin kendine has özelliği vardır ve Android sistemlerine uyumlu olabilmektedir.

Multimedya sistemlerinin en çok beğenilen özelliklerinden bir tanesi GPS navigasyon sistemidir. Bu sayede araç sahipleri ayriyeten bir navigasyon cihazı almak zorunda kalmayıp araçlarının iç donanımına ayrı bir hava katmaktadır ve araçlarının değerini yükseltmektedirler. İşleri gereği pek çok farklı adreslere gitmek zorunda kalanlar için mükemmel bir buluştur. GPS navigasyon sistemi Türkçe sesli komutuyla gidilecek adrese yönlendirmektedir. Bu sayede araç sürücüleri gözünü yoldan ayırmadan güvenli bir şekilde gidecekleri adrese varabilirler. Bazı model multimedya sistemleri arka kamerayla uyumlu olabilmekte ve bu sayede park ederken görüntüyü ekranda görebilir daha güvenli park etmeyi sağlayabilmektedir. Bu navigasyon sistemleri her modellerde değişiklik gösterebilmektedir, ufak tefek farklı özelliklere sahip olabilmektedir.

Bir başka harika özellik ise araçlarıyla tatile çıkınlar, yolculuklarını daha keyifli yapacaklardır. Yani çocuklarının canları artık sıkılmayacak, diledikleri filmleri geniş LCD ekranda(ekran genişlikleri modellere göre değişmektedir) izleyebilecekler. USB girişi/ SD kart desteği olan bu cihazlara telefon, iPod, USB flash bellek, SD kart takıp veya bağlayıp filmleri izleyebilir ve rahat bir yolculuk yaşayabilirler.

Bu teknoloji harikası cihazlarda TV izleyebilme özelliği de bulunmaktadır. Sadece mini bir TV anteni bağlayıp ve Türkiye’de Analog yayını yapan bütün kanalları izleyebilme şansı elde edebilirsiniz. Bu sayede trafikte sıkışıp kaldığınızda sevdiğiniz programları, dizileri ve haberleri kaçırmadan izleyebileceksiniz.

Daha sıralayamadığımız bir çok özellikleri olan multimedya sistemlerini almanız ve keşfetmeniz gerekmektedir, eminiz ki hiç pişman olmayacaksınız.

Sitemizi ziyaret edip aracınızın marka ve modeline uyumlu olan multimedya sistemlerimizi daha yakından inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın