DOUBLE TEYP FİYATLARI

DOUBLE TEYP FİYATLARI
Double teyp, bildiğimiz bir diğer adı ile multimedya sistemleri piyasada bir çok araçların marka ve modellerine uyumlu olarak üretilmektedir. Elbette her aracın teyp bölmesi farklı olduğu için multimedya sistemlerinde boyut farkı ve ufak tefek özellik farkı olabilmektedir. Ehh hal böyleyken fiyat farklılıkları göstermektedir. Site site dolaşmanıza gerek yok en uygun fiyatta olan ürünlerimizi sitemizde bulabilirsiniz.

Multimedya sistemlerinde ortak özellikler ise şöyledir:

Android işletim sistemine sahip olan bu cihaza WiFi ve 3G üzerinden android destekli tüm uygulamaları indirebilir ve dosyalayabilirsiniz.

USB/SD kart girişi sayesinde telefon, USB flash bellek, SD kart gibi cihaza takıp müzik dinleyebilir ve film izleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde uzun yolculuklarda canı sıkıntısına son ve keyifle geçen bir yolculuk.

Mini anten bağlayıp Türkiye’de analog yayını yapan tüm kanalları izleyebilme imkânı sunmaktadır.

GPS navigasyon kuşkusuz en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Sizin yapmanız gereken sadece gideceğiniz adresi cihaza girmek ve o sizi Türkçe sesli komutuyla en uygun yollardan yönlendirecektir. 3D boyutlu görüntüsü sayesinde haritadaki binaların yüksekliklerini rahatlıkla görebileceksiniz. Saat bilgileri uydudan alınır ve hava karardığı anda otomatik olarak gece moduna geçer harita soft renklere bürünür. Daha bir çok özellikleri bulunan GPS navigasyon sistemini mutlaka keşfetmelisiniz.

Geri görüş kamerası ile geri vites attığınızda park esnasında görüntüyü ekranda görebilir ve bu sayede güvenle park edebilirsiniz.

Bluetooth özelliği sayesinde tüm telefon görüşmelerinizi doğrudan sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz buda elbette trafikte güvenliğiniz açısından çok önemli.

Dokunmatik LCD ekrana sahiptir, bu sayede bir çok uygulamalarınızı dosyalayabilir ve yönetebilirsiniz.

Daha bir çok özelliğe sahip olan aracınızın marka ve modeline uyumlu olan multimedya sistemlerine sahip olmak için sitemizi ziyaret edip siparişinizi verebilirsiniz. En uygun fiyatlarda olan tüm multimedya sistemlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz. Dilerseniz multimedya sistemini uzman teknisyenlerimiz aracınıza itinayla monte etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir, yıllardı bu bizim misyonumuzdur. Daha fazla ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için tüm ekibimiz adına teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın