DOUBLE OTO TEYP FİYATLARI

DOUBLE OTO TEYP FİYATLARI

Araçlarda kullanılan standart oto teyp modellerinden farklı olarak üretilen ve daha teknolojik bir yapıya sahip olan teyplere ‘double teyp’ veya ‘double din’ adı verilir.

Bu teyplerin diğerlerinden farkı ise görüntülü bir ekrana sahip olmalarıdır. Standart teyplere oranla daha geniş bir kullanım ekranına sahip olurlar. Aynı zamanda bu ekran farklı amaçlar için de kullanılabilir.

Double din teypler android işletim sistemi ile kullanılır. Böylece akıllı telefonlarda olduğu gibi pek çok uygulama çalıştırılabilir. Bunun için yalnızca internet bağlantısı gereklidir. İnternet bağlantısı da Wi-Fi özelliği sayesinde rahatlıkla kurulur.

Aynı zamanda double teyp ekranında TV izlenebilir, müzik dinlenebilir ve birçok farklı film, dizi izlenebilir. USB bağlantısı sayesinde kayıtlı görüntüler de oynatılabilir. Bu sayede hem TV kanalları hem de kayıtlı filmler ve diziler izlenebilir.

Double din ekranında araç arkası kamera görüntüsü de kullanılabilir. Carvocal’da satışa sunulan bazı double oto teyp modellerinin yanında araç arkası kamera hediye edilir. Bu sayede park etmek çok daha kolay olur.

Carvocal’da satışa sunulan double oto teyp fiyatları son derece uygun ve avantajlıdır. Aynı zamanda Carvocal kampanyaları ile hediyeler ve indirimler de yakalanabilir.

Son derece uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra orijinallik ve garanti de yanında bulunur. Birçok araç markasının double din çerçevesi de tek olarak satılır. Böylece değişmesi gereken çerçeveler de yalnız olarak satın alınabilir.

Carvocal’dan satın alma işlemleri gerçekleştirmek için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmak yeterlidir. Bu yüzden yalnızca araç markanıza uygun ürünü seçmek ve özelliklerini incelemek yeterlidir.

Eğer aklınıza takılan sorular olursa ve karar vermekte zorlanırsanız destek numaralarından ve online destek kısmından çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın