DOUBLE OTO TEYP

DOUBLE OTO TEYP
Aracınıza yeni bir oto teyp sistemi taktırmak istiyorsanız, bu oto teyp neden en iyisi olmasın? En iyi sisteme sahip olmak için Double din adı verilen oto teyp sistemlerinden taktırabilirsiniz.

Double Oto Teyp Sistemi Nedir?

Double teyp, araç markasına göre özel olarak üretilen ve farklılaşan bir android sistemdir. Android sistemlerin araç uyumluluğu yıllara göre entegrasyon sağlıyor. İşletim sistemi genellikle Android sistem oluyor. Böylece telefonlarla da uyum sağlıyor. İşlemci gücüne göre de daha güçlü ve hızlı çalışıyor. Bu nedenle double teyp satın alırken işlemci gücüne dikkat etmek gerekiyor.

Double Din sisteminin kendine özel RAM ve hafızası bulunuyor. Bu sayede içerisine film veya müzik yüklenebiliyor. Sistem kurulurken genellikle aracın orijinal ekranı kullanılıyor. Böylelikle orijinallik bozulmuyor.

Dahili Wi-Fi özelliği bulunan Double Din sistemler sayesinde, oto teyp ile bağlantı kurmak oldukça kolay oluyor. İsterseniz telefonunuz ile isterseniz de internet ile bağlantı kurulabiliyor. Ayrıca sistem içerisinde geri görüş kamerası ve navigasyon özelliği de yer alıyor. Böylece araç kullanımında da size yardımcı oluyor.

Ses formatı, video formatı ve resim biçimleri Double Din sistemine göre değişiklik gösteriyor. Ancak formatlar genel olarak standart ve genel ile uyum sağlayacak şekilde oluyor. Mirror Link de genellikle Double oto teyp sistemi içerisinde yer alıyor.

Carvocal’dan aldığınız Double Din sistemleri genellikle 2 yıl garantili oluyor. Böylece herhangi bir arıza durumunda mağdur olmuyorsunuz.

Sistem ile birlikte verilen kutu içerisinde genellikle; ana soket, navigasyon aleti, USB kablosu, mikrofon, radyo anteni soketi, geri görüş kamerası, geri görüş kamera kablosu, video giriş soketi ve garanti belgesi yer alıyor.

*Double Din sistemleri içerikleri seçtiğiniz ürüne göre değişiklik gösterebilir.

Bir yanıt yazın