DOKUNMATİK OTO TEYP

DOKUNMATİK OTO TEYP

Dokunmatik telefonlardan sonra yayılan ve kullanımı oldukça kolay olan dokunmatik ekranlar artık her yerde kullanılıyor. Kullanım kolaylığından dolayı uzun zamandır araçlar için üretilen multimedya sistemlerin ekran teknolojilerini de etkiliyor.

Araç kullanırken diğer faktörlerin dikkati dağıtmaması ve sürücüyü meşgul etmemesi gerekiyor. Dokunmatik ekran oto teypler sayesinde, multimedya sisteminin ekranı çok daha kolay kullanılabiliyor.

Gelişmiş multimedya sistemi özellikleri sayesinde; oto teyp içerisine USB veya bluetooth yardımı ile müzik ve video yüklenebiliyor. Dokunmatik ekran ile bunların seçimi ve oynatılması çok daha kolay hale geliyor.

Bunun yanı sıra navigasyon sistemi de oato teyp ekranı üzerinde kullanılabiliyor. Navigasyon ve GPS ile konumlar belirlendikten sonra oluşturulan rota ekranda görülüyor. Buna bağlı olarak da yol trafik durumu ve yol üzerinde bulunan diğer faktörler gözlenebiliyor.

Kaliteli ve teknolojik bir oto teyp satın almanın avantajları bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda oto teyp sistemleri müziklerin daha kaliteli dinlenmesini de sağlıyor. Radyo frekanslarını daha net alıyor ve içerisine atılan müziği kaliteli halde çalıyor.

Ayrıca Carvocal’da satılan araç ses sistemleri ile desteklendiği zaman ortaya çıkan müzik kalitesi üst düzey oluyor. Siz de oto teyp sistemlerinin yanında araç ses sistemleri satın alarak müzik zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Carvocal’da pek çok farklı araç markası için multimedya sistemi satışa sunuluyor. Sistemlerin ayrıntılı özellikleri ve fiyatları üretim yılına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle www.carvocal.com adresine tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı destek bağlantısı veya iletişim adresleri ile Carvocal’dan bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın