DABIL TEYP

DABIL TEYP

Multimedya teyp sistemleri veya double din adı da verilen double teyp, normal teyplerden çok daha fazla özelliğe sahiptir. Carvocal’dan double teyp modellerine ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Double teyp sistemlerinin ekranları yani inçleri normal teyp modellerine göre daha büyük olur. Büyük ekran sayesinde size kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda farklı fonksiyonlar da sağlar.

Multimedya sistemleri sayesinde double teypler android işletim sistemi ile çalışır. Böylece double teyp ile birlikte navigasyon özellikleri de rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra ekranda TV ve video izleme imkanı da bulunur.

Geri görüş kamerası bulunan sistemler sayesinde, double teyp ekranı aracın arka kısmını gösterir. Böylece park etmeniz de daha kolay hale gelir.

Double teyplerin her araca uygun olan çeşitleri olduğu gibi yalnızca tek bir araç için üretilen çeşitleri de vardır. Double teyp satın almadan önce aracınız ile uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etmeniz gerekir.

Ayrıca double teyp modellerine göre farklı özelikler taşır. Bu nedenle satın almadan önce hangi özelliklere sahip olduğunu incelemeniz de gerekir.

Carvocal’dan orijinal olduğuna emin olabileceğiniz, garanti belgesi bulunan ve açıklamasında belirtilen tüm özelliklere sahip olan bir double teyp satın alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra; araç multimedya sistemleri, navigasyon sistemleri, araç ses sistemleri ve araç

Bir yanıt yazın