CARVOCAL MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

CARVOCAL MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

Multimedya sistemleri gelişen teknoloji ile birlikte sizin aracınızda daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlar ve araç kullanımını daha kolay hale getirir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Multimedya Sistemleri Nedir?

Araç içine monte edilen; içeriğinde navigasyon, oto teyp ve pek çok farklı bağlantı seçeneği bulunan araç sistemleridir. Multimedya sistemlerin en avantajlı ve en çok kullanılan özelliği araç navigasyon sistemleri olsa da farklı pek çok özelliği yer alır.

Navigasyon sistemleri, size sesli bir şekilde hiç bilmediğiz yolları tarif eder. Böylece kaybolmadan kısa süre içerisinde gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlar. Ayrıca bunu yaparken sizin dikkatini dağıtmaz ve trafik ile uyum içerisinde hareket eder.

Multimedya sistemleri üretildiği tarihlere ve araç markalarına göre uyum gösterir. Örneğin; bazı multimedya sistemleri yalnızca Audi marka 2005-2011 yıllarında üretilen araçlar ile uyumludur. Yani multimedya sistemi satın alırken aracınız ile uyumlu bir sistem satın alırsınız. Böylece araç ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Bu sistemler genel olarak Android işletim sistemi ile çalışır. Android işletim sisteminin çeşidi ise multimedya sistemin gelişmişliği ile ilişkilidir. Android 5.2 Lollipop işletim sistemi ile çalışan sistemler olduğu gibi Android 5.0 işletim sistemi ile çalışan sistemler de vardır. Bunlar arasında fark akıllı telefonlar arasındaki çalışma prensipleri gibidir. Yani genel olarak büyük farklar yoktur yalnızca ekstra özellikler ve geliştirilmiş yeni sistemler bulunur.

Multimedya sistemlerinde; dış dünya ile bağlantı kurabilmek amacı ile bluetooth, Wi-Fi, USB ve SD girişleri gibi bağlantı noktaları yer alır. Böylelikle telefonunuza veya internete bağlanmanız sağlanır.

Ayrıca bazı multimedya sistemlerde geri görüş kamerası bulunur. Bu kamera ile park etmek daha kolay hale gelir. Multimedya sistemin ekranı size arkada yer alan alanı gösterir.

Multimedya sistem ekranında, bağlantı merkezleri sayesinde TV, video, dizi, filmi klip gibi pek çok farklı görüntü izleme imkanınız bulunur.

Multimedya sistemleri Carvocal ile satın aldığınızca içeriğinden pek çok ek ürün çıkar. Kutu içerisinde; ana soket, navigasyon anteni, USB kablosu, mikrofon, radyo anteni soketi, geri görüş kamerası, geri görüş kamera kablosu, video giriş soketi ve garanti belgesi çıkar.

Carvocal ile satın aldığınız multimedya sistemler 2 yıl garantili olur. Böylece aldığınız ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Multimedya sistemlerinin ayrıntılı özelliklerini, fotoğraflarını ve içerisinde yer alan parçaları www.carvocal.com adresinden inceleyebilirsiniz.

*Multimedya sistemi özellikleri ve parçaları seçilen ürüne göre değişiklik gösterebilir.

Bir yanıt yazın