ARAÇ İÇİ SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

CARVOCAL ARAÇ İÇİ SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
Araç içini daha donanımlı, kullanışlı ve teknolojik hale getirmek için pek çok sistem kullanılır. Bu sistemler arasında; navigasyon sistemleri, araç içi görüntü sistemleri ve araç içi ses sistemleri bulunur. Bazen de hepsi bir arada kullanılır.

Araç İçi Görüntü Sistemleri

Aracınızda TV, video, klip, film, dizi izlemek istemez misiniz? Araç içi görüntü sistemleri ile bu mümkün. Bunun yanı sıra navigasyon sistemi var ise araç içi ekrandan görüntülenip kullanılabiliyor. Ayrıca farklı bağlantı yöntemleri ile (bluetooth, Wi-Fi gibi) internete veya telefona bağlanılabiliyor. Böylece ekranda bağlantı kurduğunuz sistemin görüntülerini izleyebiliyor ve araç içi ekran üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.

Araç İçi Ses Sistemleri

Radyo dinlerken seslerin daha kaliteli olmasını istiyorsanız araç içi ses sistemi satın alarak bunu sağlayabilirsiniz. Araç içi ses sistemleri ile radyo frekanslarını daha iyi alır, hoparlörleri ile sesleri daha iyi duyar hale gelirsiniz. Ayrıca güçlendirici amfi ve subwoofer yardımı ile en kaliteli müzikleri dinleme imkanınız olur.

Carvocal’da her araca uygun, araç içi multimedya sistemleri ve ses sistemleri bulunur. Carvocal’ın www.carvocal.com adresine tıklayarak, araç içi sistemleri inceleyebilirsiniz. Multimedya sistemler kategorisinden aracınızın markasına tıklayarak navigasyon sistemlerini ve çeşitlerini görebilir, ses sistemleri kategorisinden ses sistemlerinin parçalarını görebilirsiniz.

Carvocal, uygun fiyatlı araç içi ses sistemleri ve görüntü sistemleri satarken aynı zamanda bu ürünlerin en teknolojik olanlarını tercih ediyor. Orijinal ve garantili araç içi sistemler için Carvocal’dan vazgeçmeyin.

Bir yanıt yazın