AUDİ NAVİGASYON

AUDİ NAVİGASYON
Carvocal’da Audi marka aracınız için farklı navigasyon sistemi modelleri yer alıyor. Bu modeller arasından Audi araç navigasyon sisteminin aracınıza en uygun olan modelini inceleyebilir ve daha sonra güvenle satın alabilirsiniz.

Audi A3 için navigasyon çeşitleri oldukça fazla. Audi A3 Necvox INT-FC 2000 Android İnterface Sistemi, 2013-2017 model araç uyumluluğuna sahip. Android işletim sistemi var ve 16 GB hafızası bulunuyor. İçerisinde navigasyon, video oynatma formatları (AVI, MKV, MP4,WMV, RMVB, MPG) , ses oynatma formatları(MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC), resim biçimlendirme formatları(JPEG, BMP, PNG, TIFF) yer alıyor. Ayrıca geri görüş kamerası, dahili Wi-Fi bağlantısı ve Mirror Link bulunuyor.

Audi A3 Convex CL-S08 Android 7 Nougot Multimedya Sistemi 2006-2012 modeller ile uyumlu. İçeriğinde 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza var. Android Nougot işletim sistemi ve navigasyon, video oynatma formatları (AVI, MKV, MP4,WMV, RMVB, MPG) , ses oynatma formatları(MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC), resim biçimlendirme formatları(JPEG, BMP, PNG, TIFF) yer alıyor. Ayrıca geri görüş kamerası, bluetooth ve dahili Wi-Fi bağlantısı bulunuyor.

Audi A3 Android 5.1 Multimedya Navigasyon Sistemi 2006-2012 araç modelleri ile uyumlu. Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip. İçeriğinde 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, navigasyon, video oynatma formatları (AVI, MKV, MP4,WMV, RMVB, MPG) , ses oynatma formatları(MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC), resim biçimlendirme formatları(JPEG, BMP, PNG, TIFF) yer alıyor. Ayrıca geri görüş kamerası, bluetooth ve dahili Wi-Fi bağlantısı bulunuyor.

Audi A3 Carvocal AU107-N Android Multimedya Sistemi 2006-2012 araçları ile uyumlu. Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip. İçeriğinde; İçeriğinde 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, navigasyon, video oynatma formatları (AVI, MKV, MP4,WMV, RMVB, MPG) , ses oynatma formatları(MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC), resim biçimlendirme formatları(JPEG, BMP, PNG, TIFF) yer alıyor. Ayrıca geri görüş kamerası, bluetooth bağlantısı bulunuyor.

Audi A4 Android 5.1 Multimedya Sistemi 2002-2008 araçları ile uyumlu. Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip. İçeriğinde; İçeriğinde 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, navigasyon, video oynatma formatları (AVI, MKV, MP4,WMV, RMVB, MPG) , ses oynatma formatları(MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC), resim biçimlendirme formatları(JPEG, BMP, PNG, TIFF) yer alıyor. Ayrıca geri görüş kamerası, bluetooth ve dahili Wi-Fi bağlantısı bulunuyor.

Audi A6 Android 5.1 Multimedya Sistemi 2002-2004 araçları ile uyumlu. . Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip. İçeriğinde; İçeriğinde 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, navigasyon, video oynatma formatları (AVI, MKV, MP4,WMV, RMVB, MPG) , ses oynatma formatları(MP3, WMA, WAV, AC3, OGG, FLAC), resim biçimlendirme formatları(JPEG, BMP, PNG, TIFF) yer alıyor. Ayrıca geri görüş kamerası, bluetooth ve dahili Wi-Fi bağlantısı bulunuyor.

Bu özelliklere ve daha fazlasına sahip multimedya sistemlerini satın almak için Carvocal’ı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın