ARAÇ YOL KAMERASI

ARAÇ YOL KAMERASI
Yurt dışında araçta bulundurma zorunluluğu olan türkiye de ise çok yakında her araçta bulundurulması gereken bu cihazın adı araç içi görüntüleme kayıt cihazıdır. bu cihaz yolda sürüş esnasında sensörler sayesinde yüksek çözünürlüklü görüntü kaydı yapmak için üretilmiştir. aracın çalıştırılmasından itibaren sesli kayıt ya da sessiz kayıt yapabilme özelliğine sahip bu cihazlar her araca takılmalıdır.
Yolculuk anında kaza geliyorum demez. siz ya da karşınızdakinin yaptıı yanlış bir hareket sonucunda oluşabilecek büyük çaplı ya da aküçük çaplı kazalarda kayıt altında olan görüntülerden yola çıkarak kazay çözüme kavuşturabilirsiniz. aynı zamanda bu cihaz sürücülerin doğru sürüş alışkanlıkları kazanmalarına da yardım etmektedir. doğru sürüşün vermiş olduğu olumlu sonuçlar ise daha az tehlikeli ve emniyetli yollar olacaktır.
Araç içi görüntüleme cihazı sayesinde aracınızı istediğiniz zaman takip edebilme özelliğine de sahip olacaksını. özel şoför ve ya yakınınıza teslim ettiğiniz aracın nerede olduğunu ve yaptığı hatalı davranışları anında tespit edebileceksiniz. araç içi görütüleme ve yol takip cihazlarını sirketlerinizde kullanılan servis araçlarına taktırabilir araçlarınızı şirket işleri dahilinde kullanılıp kullanılmadığını hızlıca öğrenebilirsiniz.
sizlerde görüntülü araç takip cihazı hakkında bilgi almak ve ücret detayları hakkında konuşmak için iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. hayırlı yolculuklar dileriz.

Bir yanıt yazın