ARAÇ TVLERİ

ARAÇ TVLERİ
Aracınız ile seyahat ederken eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan multimedya sistemleri içerisinde araç TVleri de yer alıyor. Multimedya sistemi alırken ekranı TV’ye dönüşebilen bir sistem satın alırsanız, aracınızda televizyonunuz hizmetinizde!

Aracınızın hem navigasyon hem radyo hem de televizyon özelliklerini bir arada sunan multimedya sistemler Carvocal’da yer alıyor. Hemen hemen her marka araca özel üretilmiş, son teknoloji ile geliştirilmiş, aracınızın kalitesini arttıracak modeller arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

TV özelliği olan multimedya sistemlerini; araç tavan TVleri veya araç koltuk TVleri olarak da kullanabilirsiniz. Fakat şoförün de görebilmesi açısından en kullanışlı araç televizyon sistemi radyo kısmına konumlandırılan sistemler oluyor.

Carvocal’da tüm multimedya sistemlerini güvenle alabiliyor, garanti kapsamında kullanabiliyorsunuz. Ayrıca sahte veya ikinci el ürün almak durumunda kalmıyorsunuz. Carvocal araç TVleri fiyatları da oldukça uygun satışa sunuluyor.

Aracınız ile seyahat ederken; programınızı kaçırmamak, haberleri takip etmek veya USB, Wi-Fi gibi bağlantılar ile kendinize özel dizi-filmleri izlemek için tek yapmanız gereken Carvocal’ın sitesinden multimedya sistemleri satın almak oluyor.

Bir yanıt yazın